Drahý, ty si ten, ktorý ma opäť prinútil veriť v lásku. Muž, ktorý bol dennodenným dôvodom na úsmev. Osoba, pri pomyslení na ňu, sa mi podlamovali kolená a cítila som šťastie. 

Opúšťam ťa

Ďalej sa o nás už snažiť nebudem. Možno, že som prirýchlo zmenila názor a trasu, ktorou som sa poberala niekoľko dlhých mesiacov, ale už nevládzem. Úprimne si myslím, že som pridlho išla cestou, ktorá nieje pre mňa vhodná, ktorá nikam nevedie. Nehnevaj sa.

zdroj: unsplash.com

Využil si ma

Ja viem, že ťa to bude trápiť, možno z časti sa budeš cítiť aj smutný, podvedený či sklamaný, ale skús sa na moment zamyslieť nad tým, ako som sa celý ten čas mala cítiť ja, keď cez všetku snahu posunúť nás ďalej, to neviedlo nikam.

Pamätáš si na to, ako sme si prvýkrát povedali, že sa ľúbime? Ako nevieme byť jeden bez druhého? Prekrásna noc. Ale stále ti bolo málo, stále si potreboval niečo viac na spečatenie nášho vzťahu. Stále si hľadal dôvody na to, aby to nebolo oficiálne.

A ja som ti dookola tie šance dávala, lebo som veľmi túžila byť tvoja. A videla som, že moja prítomnosť s tebou dačo robí, tak som sa snažila nahovoriť si, že to chce iba čas, aby si sa správne rozhodol, že náš vzťah za to stojí.

zdroj: unsplash.com

Neboli sme pre seba stvorení

Dávala som do toho telo aj dušu, dávala som do toho všetku nádej. Ale stačilo. Ak sú neustále iné dôvody prednejšie pre teba ako MY, tak nemáme o čom baviť. Láska je krásna a ja ju chcem takú prežívať, chcem mať pocit, že som pre teba jediná, aj keď sa práve na seba hneváme.

Nechcem žiť po boku niekoho, koho musím naháňať. Možno naozaj nie sme pre seba vhodní, alebo len možno sme obaja dali zo seba maximum, ale ani jednému to nestačilo. Ja len viem, že láska, ktorú cítiť chcem, nie je tam medzi nami.

Možno to znie sebecky, ale chcem dostávať viac. Nechcem byť iba ďalšou položkou na zozname. Nechcem cítiť, že ťa otravujem, alebo nútim byť po mojom boku.

Pre mňa si všetkým, prvou aj poslednou myšlienkou cez deň aj v noci, si všetkým čo milujem, vážim si a chcem. Ale je na čase milovať aj seba samú. A poznať svoju cenu, hoc ty ju nevidíš..

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.