Nevera
Unsplash/Ayo Ogunseinde

Je to hrozné! Vidíš to v televízii, počuješ o tom medzi priateľmi a možno sa to dokonca stalo aj tebe. Ide o najhorší pocit v živote. Ešte horšie je to v prípade, ak spolu už máte aj deti a zistíš, že on miluje inú. Musíš byť neuveriteľne silná, aby si to prekonala.

Už sme ti prezradili, ako odhalíš neveru a ktorí ľudia sú to schopní svojmu partnerovi urobiť. Teraz ti ale prinášame kvíz, ktorý ti odhalí, či je ti tvoj partner neverný práve teraz.

Ako sa k tebe v poslednej dobe správa?

Žena sa opiera o chlapa pri západe slnka Pexels/Văn Thắng

Kedy chodí domov zo školy/z práce?

Aký ti potom dá dôvod?

Žena a chlap sa smejú Pexels/Helena Lopes

Ako často ste v kontakte, keď niekam odíde?

Myslíš si, že z niečoho má výčitky?

Pár na hojdačke Pexels/Artem Beliaikin

My ženy máme šiesty zmysel, ktorý nám zlé veci už vopred naznačuje. Mala si to tak aj ty pri ňom?

Klamal ti niekedy o niečom?

Pár sa drží na deke Pexels/Maria Lindsey Content Creator

Stalo sa už niečo, čo ťa priviedlo do pomykova?

Varoval ťa už niekto pred ním?

Pár sa o seba opiera chrbtom Pexels/Creation Hill

Odpustila by si niekedy neveru?

Miluje inú? Pomocou týchto otázok sa ti podarí odhaliť neveru tvojho chlapa
Dávaj pozor!
Možno si to už tušila dávnejšie a teraz sa ti to už aj potvrdilo. Máš to čierne na bielom. Tvoj partner ťa totiž môže podvádzať. Skús sa ho na to priamo spýtať a uvidíš, čo sa stane. Buď ale hrdá a nevtieraj sa tam, kde netreba. Ak sa tvoja domnienka potvrdí, uvedom si, že máš na viac a nechaj ho ísť za tou, s ktorou ťa podvádzal. On časom príde na to, čo stratil, no ty už v tom období môžeš mať niekoho, kto si to bude aj vážiť.
Nie je to jasné
Ak máš podozrenie, že ťa tvoj drahý podvádza, môže to byť pravda, ale nemusí. V tvojom prípade si nie sme isté ani my. Je to komplikované. Vysiela ti zmiešané signály a ty nevieš, či máš plakať alebo sa usmievať. Každopádne, ak sa to spýtaš a budeš si istá, že ti povedal pravdu, vyhrala si v každom ohľade. Prípadne si náš kvíz zopakuj a možno ti vyjde iný výsledok a môžeš byť spokojná.
Nemaj strach!
Neboj sa, tvoj partner ťa nepodvádza a je ti dokonale verný. Kde vznikla myšlienka, že ti je neverný? Je to iba nejaký skrat v tvojej hlave, ktorý tam nemá čo robiť. Tak svoj strach rýchlo odožeň, pretože svojho partnera stratíš a to určite nechceš.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy