Čo dáš, to aj dostaneš. Miluj svojho partnera takou láskou, akou by si chcela byť milovaná aj ty. Nech vie, ako veľmi ho miluješ a po akej láske túžiš. Existuje veľa spôsobov, akými môžeš lásku vyjadrovať a zvyčajne ju vyjadruješ tým spôsobom, ktorým chceš, aby si ju aj prijímala. Má to tak každý človek, preto je vo vzťahu dôležité komunikovať.

Na základe rozhovoru o tejto téme môžeš zistiť, ako by si chcela, aby ti partner prejavoval lásku. Samozrejme, musí to fungovať navzájom, preto sa ho aj ty pýtaj na to, čo potrebuje a čo chce.

Miluj ho takou láskou, akou by si chcela byť milovaná. Daj mu lásku, o ktorej si myslíš, že mu chýba. Ak ti niekedy rozprával o tom, ako ho bývalá priateľka pri rozhovoroch nepočúvala, ty po počúvaj a pýtaj sa. Ak ti povie, že chce, aby si namiesto upratovania radšej varila, rob to.

Urob ho šťastným a daj mu takú lásku, pri ktorej sa aj ty cítiš dobre. Naznačuj mu romantické veci, ktoré chceš, aby pre teba urobil.

Buď pri ňom trpezlivá, pretože ako sa hovorí, mužom niekedy trvá, než si veci spoja a nájdu medzi nimi súvislosti. Daj mu to, čo by si chcela ty.

Na prechádzke mu odtrhni kvet, pretože aj muži radi dostávajú kvety. Pozri si s ním futbalový alebo hokejový zápas a môžete spolu tráviť voľné chvíle tak, ako si želá on. Neboj sa, on to neskôr pochopí. Uvidí tvoju snahu a bude vedieť, po čom túžiš.

Každé ráno si povedz, že ho niečím potešíš. Ako iste vieš, na vzťahu musíte pracovať každý deň. Ak na tebe bude vidieť, že sa neustále snažíš a chceš, aby bol váš vzťah výnimočný, začne to robiť aj on.

Ak bude cítiť (a vidieť), ako veľmi ho miluješ, bude sa správať rovnako. Láska, ktorú dáš, sa ti VŽDY vráti až dvakrát.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.