Photo by Derick Santos from Pexels

To, čo dávaš, by sa ti malo aj vrátiť. A vo vzťahu to platí mnohonásobne. Čím viac lásky dáš, tým viac dostaneš. Teda, ak miluješ niekoho, kto ti to opätuje. Preto miluj niekoho, pre koho si jedinou, nie jednou z možností.

Nedávaj všetko niekomu, kto ti je ochotný dať zlomok. Nedávaj mu celé srdce, ak on to svoje delí na viac častí. Každá žena si zaslúži byť pre toho svojho jediná. Byť pre neho jedinou voľbou, nie len možnosťou. Miluj srdcom, no premýšľaj hlavou. Slepá láska nie je skutočná. Nemôže byť, ak nie je vzájomná. Nemôže byť, ak je v tom „niekto iný“.

Miluj niekoho, kto nemá neustále výhovorky, niekoho, kto ti robí vrásky na čele a potom sa ich snaží zahladiť ružou a sladkým úsmevom. To nie je to, čo tvorí podstatu vzťahu. Tvoria ho vernosť, úprimnosť a dôvera. Neutešuj sa tým, že ti stačí aj to málo, čo ti dáva. Pretože raz tu bude chlap, ktorý ti dá všetko. A to bude úplne iný pocit. Pocit pokoja a šťastia.

Prestaň veriť, že „to“ už nespraví, že sa zmení, že ti hovorí „pravdu“. Zaslúžiš si niečo skutočné. Zaslúžiť si dostať toľko lásky, koľko si ochotná dať. Zaslúžiš si vidieť v ňom istotu a nie pochybnosti. Ak to tak nie je, potom si on nezaslúži teba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating