Nie, ona nie je tá, ktorá potrebuje aby na ňu niekto dával pozor. Nepotrebuje ani to aby jej niekto kázal čo má robiť. Nechce aby jej niekto niečo zakazoval. Nechce aby ju niekto obmedzoval. Nechce nič iné len svoju slobodu. A tvoju lásku.

zdroj: unsplash.com

Nie všetky ženy sú zrodené preto, aby čakali kedy ich niekto „opelí“. Aby im niekto postavil dom, zasadil strom a pripútal ich ku sporáku. Nie všetky sa chcú rozdať a pritom zabudnúť, že žijú. Možno to niektorým stačí, no jej nie. Váš vzťah bude voľbou, nie nutnosťou.

Miluj ju, no daj jej voľnosť…

…a ona sa ti vždy vráti

…a ona ťa nikdy nesklame

…a ona ti lásku rovnako oplatí

…a nikdy sa nestratí.

Každý by chcel ženu, ktorá je samostatná. Takú, ktorá sa na nič nehrá. Ženu, ktorá vie, že život sa s nami vie pekne zahrať. Ženu, ktorá sa vie vždy na všetkom zasmiať. Krásnu, nespútanú, svojskú, plnú snov a vízií, mladistvú a očarujúcu. Ženu, ktorá rada objavuje svet. Preto nebuď ten, ktorý ju svojou láskou pohltí. Prosím, nechaj jej kúsok jej slobody. Obdivuj ju, rovnako ako bude ona obdivovať teba. Váž si ju, rovnako ako si bude vážiť ona teba. Dôveruj jej, pretože ona si to zaslúži. Nedovoľ aby ťa tvoj strach z toho, že ju stratíš prinútil pochybovať. A hlavne nežiarli, keď nemusíš.

zdroj: unsplash.com


„Ak miluješ kvet, netrhaj ho. Pretože ako ho otrhneš zomrie, a už nebude tým, čo si miloval. Takže ak miluješ kvet, netrhaj ho. Láska nie je o vlastnení, láska je o ocenení. – Osho

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.