Instagram/elaaa.o
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Niektoré páry nedopustia na milovanie v interiéri. Je to pre ich ideálne a vedia byť originálni aj tam. Avšak, existujú tiež také dvojice, ktoré radi skúšajú nové miesta a nerobí im problém vyspať sa spolu ani vonku.

Tieto polohy sú ideálne pre každé prostredie. Či už sa rozhodnete pomilovať sa v interiéri alebo v exteriéri, budete mať z toho zážitok.

V stoji

Základná poloha, ktoré sa dá praktizovať naozaj na každom mieste. Pokiaľ máš s priateľom svoj vlastný byt, môžete si to vyskúšať v každej miestnosti. Ak sa rozhodnete ísť von, táto poloha bude pre vás najjednoduchšia a nehrozí žiadne nebezpečenstvo – jedine ak by tvoj priateľ spadol.

Odzadu

Či už to budete robiť na posteli alebo vonku večer na pikniku, užijete si to. Je to spoľahlivá poloha zakaždým, preto sa nemusíš ničoho báť. Stabilita vám zaručí, že ani jeden z vás nespadne a dotiahnete to do úspešného konca.

O niečo pevné

Doma sa dá táto poloha vykonávať o stenu, či o dvere, alebo iný nábytok. Vonku môžeš s partnerom vyskúšať ako oporu strom alebo drevené posedenie, ktoré je na odľahlom mieste (ak ste si nezobrali deku). Síce si možno po milovaní nájdeš pár modrín a škrabancov, musíš s tým počítať.

V sede

Toto prevedenie vám ušetrí veľa miesta. V našom minulom článku sme ti dokonca potvrdili, že v tejto pozícii spáliš najviac kalórií. Či už to teda vyskúšate vnútri alebo vonku, oplatí sa ísť po tomto zážitku na romantickú večeru.

Uspokojovanie ústami

Hoci sa tento druh nedá považovať za polohu, stále je to ideálne riešenie na radovánky vonku. Vrchol môžete ľahko dosiahnuť aj v zaparkovanom aute, či na pikniku, kde sa to dá spraviť veľmi nenápadne, aj keď bude okolo vás pár ľudí. Doma je to snáď jasné – naozaj je možností toľko, že by si sa ani nedopočítala.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating