Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Sto ľudí, sto chutí. Muži v posteli experimentujú radi a nič im nebráni v tom, aby mali zvrátené fantázie, ktoré je často problém naplniť.

O týchto veciach snívajú, no nikdy sa ti k nim otvorene nepriznajú (aspoň nie v triezvom stave).

S*x s ex priateľkou

Niekedy sa hovorí, že bývalé priateľky (alebo priatelia) už nikdy viac. No chlapi snívajú aj o tom, že by sa s ňou ešte posledný raz pomilovali. Vieme, je to zvrátené, no aj práve kvôli tomuto sa niektoré páry dajú znovu dokopy, aj keď sa rozišli. Majú medzi sebou príťažlivosť, ktorej ani jeden nevie odolať.

Milovanie s viacerými ľuďmi

Alebo ako sa ľudovo povie „grupáč“. Ženy by na takýto s*x neprikývli, no muži tvrdnú už len pri pomyslení na to, že by si to rozdávali s viac ako jednou krásnou ženou súčasne. A ideálne, aby sa to stalo pred očami ďalších ľudí. Áno, aj takéto chúťky majú chlapi.

Žena v putách

Nie každý partner chce priateľku, ktorá je iniciatívna a vie byť v posteli dominantnou. Niektorí muži snívajú o žene, ktorá sa podvolí a vie byť zviazaná. Vďaka tomu sa cítia ako najväčší páni situácie a perfektne si milovanie užívajú. Môžu dosiahnuť vrchol kedykoľvek, pretože je to v ich réžii a nemusia sa dívať na partnerku – tá je teraz zviazaná.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.