Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Hovorí sa, že správny chlap ide aj na červenú. Pri niektorých je to pravda, no niektorým TO vtedy nepríde hygienické.

Máš tento typ partnera doma, no počas tvojich dní pociťuješ najväčšiu chuť na radovánky? Drž sa týchto 5 krokov a zaručujeme ti, že mu to nebude nepríjemné.

V sprche

Najjednoduchším krokom, ktorý môžeš s partnerom urobiť, je, že sa počas tvojich dní budete milovať v sprche. Predídete zbytočnému zašpineniu nielen oblečenia či postele. Taktiež sa môžete okamžite po s*xe osprchovať a byť čistí.

Dôkladná hygiena pred

Pokiaľ sa však chcete milovať romanticky v posteli, pred aktivitou by si sa mala dôkladne umyť tam dole. Samozrejme, nevymyješ zo seba všetku krv, no aspoň to pre partnera nebude také hrôzostrašné, ako keby z teba tiekla priamo pri tom.

Nezabudni na uterák

Pred stykom by si taktiež mala na posteľ alebo tam, kde to budete robiť, rozprestrieť uterák. Zabrániš tak zašpineniu domácnosti. Ak sa bojíš, že to nebude stačiť, pokojne použi aj osušku. Je predsa väčšia, no hlavne aj hrubšia – nič neprepustí.

Vlhčené obrúsky

Na druhej strane, tvoj partner by mal mať po ruke vlhčené obrúsky. Aj keď si sa bola pred milovaním sprchovať, bude mať svoju pýchu určite celú červenú. Priprav mu prvú pomoc, pokiaľ sa mu nepáči pohľad na to, ako to počas tvojich dní funguje.

Sprcha a WC po milovaní

Už určite vieš, že po milovaní je potrebné navštíviť toaletu a ísť sa znovu osprchovať. 2x viac vtedy, pokiaľ máš naozaj bolestivé a silné „krámy“. Návšteva toalety z tvojho tela odplaví nežiaduce látky, ktoré by ti mohli v tele spôsobiť zápaly.

Taktiež nemôžete zabudnúť na to, aby sme ťa upozornili na používanie ochrany. Ako si sa mohla v našom kvíze dozvedieť, otehotnieť môžeš aj počas svojich dní. Pokiaľ ešte nechceš bábätko, mal by sa tvoj priateľ chrániť. Nezabudni na to, že mužská tekutina dokáže v tvojom vnútri prežiť 2-3 dni.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.