instagram.com/twotrends

„Nebudem ľúbiť to, čo sa viac nedá, nebudem v každom vidieť len teba. Nebudem strácať nad tebou čas, nebudem už viac veriť v nás.“ – anonym

Teraz už viem, že nie každá láska má vydržať navždy. My dvaja sme sa milovali a nič nám v tom nezabránilo, no malo to skončiť. Je to v poriadku. Človek sa hľadá celý život. Pomedzi to, ako sa hľadá, hľadá aj svoju pravú lásku. Nie je však dôležité, koľko tá láska trvala, ale či bola naozaj úprimná.

Viem, že tá naša bola. Viem, že tam tá láska bola, pretože bola doslova hmatateľná. V každom tvojom objatí, pohladení aj bozku. Milovali sme sa, potom sme sa v niečom nezhodli, rozišli sme sa a to je v poriadku.

View this post on Instagram

I'm sure you can relate that colds and allergies are easy to catch this time of year! Fortunately, we came across @Zicam Nasal AllClear – a nasal cleanser that cleanses, soothes and protects your dry and irritated nasal passages during this time. We’ve been carrying it around due to how convenient it is to re-apply when needed! #ad #Zicam #NasalAllClear⁣ ⁣ ⁣ ¡Estoy seguro de que pueden relacionar que los resfriados y las alergias son fáciles de contraer en esta época del año! Afortunadamente, nos encontramos con @Zicam Nasal AllClear, un limpiador nasal que limpia, suaviza y protege sus fosas nasales secas e irritadas durante este tiempo. ¡Lo hemos estado cargando debido a lo conveniente que es volver a aplicar cuando sea necesario!

A post shared by Sebas & Espe | Couple (@twotrends) on

Život je vlastne tá cesta, po ktorej kráčaš za svojim cieľom. Nakoniec však pochopíš, že cesta je cieľ. Ako tak po tej ceste kráčaš, v rôznych úsekoch tvojho života s tebou môžu kráčať rôzni ľudia. Je to v poriadku, pretože si človek. Meníš sa a formuješ. Žiješ a všetko čo žije sa mení.

Niekedy láska nevydrží všetko. Niekedy sa láska dvoch ľudí, ktorá predstavovala jedno, roztrhne. Zrazu je rozpoltená a ide smerom, ktorý je nový a celkom neznámy. Pretože aj keď sa niekedy môžeš veľmi snažiť, osoba, ktorú máš rád, chce ísť na sever a ty na juh, nie je tu iná možnosť, než rozdelenie.

Je to v poriadku, pretože raz na tej ceste spoznáš človeka, ktorý bude chcieť ísť tvojim smerom. Ktorý bude mať rovnaké hodnoty ako ty, bude mať rovnaké názory ako ty a budete si rozumieť. Samozrejme, niekedy sa objavia nezhody, no už budete dospelí a budete ich vedieť vyriešiť. Práve vtedy, keď toho človek nájdeš, sa začne vaša najdobrodružnejšia cesta životom, ktorú si užiješ zo všetkých ciest najviac.

Na žiadnu nezabudneš, no iba tá pravá a jediná bude mať pre teba najväčšiu hodnotu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating