Instagram/grlwithbangs
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Tak, ako ti tvoje znamenie vie určiť povahu, ti vie priradiť aj ideálnu polohu v spálni. Práve dnes sa dozvieš tú svoju, a tak ju večer môžeš hneď vyskúšať. Aby nebol partner smutný, zajtra môžete skúsiť tú jeho.

Baran

V stoji s jednou nohou položenou na posteli.

Ako Baran si rada vychutnávaš, keď pri tom môžeš všetko cítiť. Na posteli je to pre teba nudné, pretože sa na to až tak nesústredíš.

Býk

Klasika s rukami pri hlave.

Žena dole a muž hore je pre teba ideálna poloha, avšak tvoj partner musí byť úplne blízko teba a mať svoje ruky pri tvojej hlave. Jedine tak sa dokážeš uvoľniť.

Blíženci

Po ležiačky z boku.

Niekedy si veľmi lenivá, preto ti táto poloha vyhovuje. Môžeš si pri nej užívať, no zároveň byť na gauči a sledovať televíziu či notebook.

Rak

Ako lyžičky.

Ako Rak miluješ blízkosť svojho partnera. Aj večer v posteli musíte zaspávať ako lyžičky, preto je pre teba táto poloha ideálna. Cítiš sa v bezpečí.

Lev

V stoji a na okraji postele.

Máš rada extravaganciu, preto sa ti táto poloha páči. Keď ležíš a tvoj partner sa nad tebou skláňa. Dá sa robiť kdekoľvek, no na okraji postele ti to vyhovuje.

Panna

Klasika, ale s mužom na kolenách.

Ako Panna si na s*xe nezakladáš, no máš rada, keď sa miluješ s partnerom klasicky. Obzvlášť, ak je pri tom na kolenách a ty máš zdvihnutú dolnú polovicu tela.

Váhy

Na posteli v sede.

Pri tejto polohe dokážeš spáliť najviac kalórií, preto ju zaraďuješ často. Rada spájaš príjemnú aktivitu s náročnou.

Škorpión

Na stoličke chrbtom k partnerovi.

Ako Škorpión rada experimentuješ a vôbec pri tom nemusíš mať očný kontakt s partnerom. Pre teba je najlepšie poloha na stoličke chrbtom k mužovi, pretože môže jednou rukou uspokojovať aj teba.

Strelec

Odzadu s nohami pri sebe.

Máš to rada natvrdo a nebojíš sa to ukázať. V posteli ti najviac vyhovuje pozícia odzadu, kedy partnera dokonale cítiš. Užívaš si to.

Kozorožec

Na zemi v podrepe.

Síce je to poloha, ktorá je náročnejšia, ty ju zvládaš bravúrne. Nebaví ťa nudný a stereotypný s*x na posteli, preto rada meníš polohy, no aj miesta.

Vodnár

Iba uspokojovanie ústami.

Ako Vodnár nie si náročná. Pre blažený pocit ti stačí dosiahnuť vrchol – nezáleží na tom, ako. Uspokojovanie ústami je pre teba najrýchlejšia cesta.

Ryby

Odzadu na štyroch.

Podobne ako Strelec, aj ty to máš rada natvrdo, no niekedy sa ešte bojíš. Preto musíš byť na štyroch – to ti prináša pocit stability a bezpečia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy