instagram.com/mileycyrus

Miley Cyrus momentálne prežíva jedno z najhorších období vo svojom živote. Musela sa rozlúčiť s veľmi blízkou osobou, ktorou bola jej babička. Mali spolu veľmi dobrý a pekný vzťah a Miley ju zvykla oslovovať „Mammie“. Už len z toho je jasné, že jej bola ako druhou mamou.

Miley sa s touto smutnou informáciou podelila aj so svojimi fanúšikmi na Instagrame. Svojej nebohej 85-ročnej babičke venovala krásne slová a zverejnila niekoľko spoločných fotiek. „Aj keď už si preč, nič sa nemení. Navždy budeš mojou inšpiráciou a mojou módnou ikonou. Každý deň, keď sa zobudím a uvidím ohnivú guľu na oblohe, uvidím tvoju tvár. Potom poďakujem nebu, že mi dal najlepšiu babičku, akú si dievča môže vôbec priať. Budeš mi chýbať do konca môjho života.“

Ak máš veľmi blízky vzťah so svojimi starými rodičmi, určite si dokážeš predstaviť bolesť a smútok, aký Miley momentálne prežíva. Aj napriek všetkému musí byť silná a na svoju Mammie môže spomínať len v tom najlepšom. Ako sa sama môžeš presvedčiť vo videu, babička Loretta Finley sa ihneď stala miláčikom všetkých fanúšikov.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News