Typ osobnosti

My, ženy, sme naozaj zázračné bytosti. Skrýva sa v nás veľa vlastnosti a zakaždým sme iné. Vedela si ale, že existuje určitý typ osobnosti, ktorý v tebe dominuje najviac? Otestuj sa a zisti, čo prevláda v tebe.

Zobudila si sa ráno a berieš telefón do rúk. Čo urobíš ako prvé?

Ako by sa dal popísať tvoj šatník?

Čo skrývaš pred ľuďmi vo svojom okolí?

Máš silné podozrenie, že ťa partner podvádza. Čo urobíš?

Ako sa správaš počas hádky s blízkymi?

Vonku ti chce dať kyticu neznámy chlap. Tvoja reakcia?

Milenka, dieťa alebo gazdinka? Otestuj sa a zisti, aký typ osobnosti v tebe dominuje
MILENKA
Sebavedomá, vášnivá, odvážna a zvodná. Taká si aj v bežnom živote, aj vo vzťahu, no aj keď si len sama so sebou. Tento typ osobnosti najviac zbožňujú chlapi, avšak ostatné ženy v tebe budú pravdepodobne vidieť obrovskú konkurenciu a nebezpečenstvo. Aj keď, ty si na to už pravdepodobne zvyknutá.
GAZDINKA
Najskôr všetko ostatným a až potom aj sebe. Ak niečo ostane, pravdaže, a ak nie, to nevadí. Veď ty toho veľa nepotrebuješ, že? Z jednej strany to je krásny a starostlivý typ osobnosti, ktorý by mal byť v každej z nás. Ale je v tebe predstavený až príliš a okolie si môže začať myslieť, že si samu seba vôbec nevážiš.
DIEŤA
Dnes si taká, zajtra si iná. Príliš emocionálna, veselá, ale zároveň častokrát nešťastná a smutná. Nie si si istá, čo chceš od života a tvoje rozhodnutia sa každým dňom menia. Aj toto je krásna vlastnosť, dieťa musí byť v každej z nás. Nie je však na čase predsa trošku dospieť?

Vďaka tomuto kvízu zistíš, ktorý typ milovania sa k tebe hodí najviac podľa tvojho typu osobnosti. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy