Každý pár má za sebou iný príbeh. Niektorí sa poznali roky, iných dala do kopy náhoda – milá, vtipná i nepríjemná. A možno to bol osud, ktorý to tak chcel. Prečítaj sa, ako sa dali dokopy obľúbené celebritné páry. Ani by si to o nich nepovedala!

Ryan Reynolds a Blake Lively

Kým niektorí si padnú do oka už pri prvom stretnutí, iným potrvá dlhšie, kým zistia, že sa k sebe náramne hodia. Tak to bolo aj pri obľúbenom hereckom páre Blake Lively a Ryanovi Reynoldsovi. Tí sa spoznali v roku 2011 pri natáčaní filmu Green Lantern, v ktorom obaja účinkovali.

V tom čase boli obaja vo vzťahoch, a ani po roku sa nič nezmenilo. Až raz šli na dvojité rande, kde si uvedomili, že to medzi nimi iskrí. Nuž, ich polovičky mali zrejme nepríjemný večer.

Prince Harry a Meghan Markle

Tento pár si zažil rozprávku v skutočnom živote. Nie len, že okúsili kráľovský život, ale aj ich stretnutie bolo ako z romantického filmu. Princ Harry sa do krásnej Meghan údajne zapozeral už keď ju videl hrať v seriáli Kravaťáci.

Prvýkrát sa stretli na rande „na slepo“, ktoré v Londýne zorganizovala ich spoločná známa. Na ňom mladého princa herečka očarila natoľko, že sa do nej okamžite zamiloval. O pár mesiacov neskôr aj oficiálne potvrdili svoj vzťah.

View this post on Instagram

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” – The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez

Speváčka Jennifer Lopez a bývalý bejzbalista Alex Rodriguez sú dôkazom, že ten pravý sa okolo teba možno motá už dlhšie. Títo dvaja sa zbežne poznali už dlhšiu dobu, no spojila ich až milá náhoda.

Po tom, čo sa zúčastnili rovnakej spoločenskej akcie, sa stretli na parkovisku, kde Alex hľadal svoje auto. Jennifer mu s hľadaním údajne pomohla a popri tom sa dobre porozprávali. Dnes sú zasnúbení a Alex bude jej štvrtým manželom.

Matt Damon a Luciana Barroso

Vziať si fanúšičku, to by napadlo len málo známych mužov. No herec Matt Damon spravil zrejme najlepšie rozhodnutie, keď jednej z nich dal šancu.

Luciana pracovala ako barmanka v bare na Miami, kde sa ešte v roku 2003 spoznala s Mattom. Ten sa tam ukrýval pred fanúšikmi a ona mu pomohla. Dnes sú spolu šťastní v dlhoročnom manželstve a majú spolu 4 deti.

View this post on Instagram

La increíble historia de amor de Matt Damon y Luciana Barroso: "Al verla sentí que me fulminaba un rayo" Fue un clásico “a primera vista”, llevan quince años de casados, renovaron sus votos en el Caribe, y cuatro hijas completan un cuadro perfecto Los bares son como telarañas luminosas. Y casi irresistibles… Atraen a bellas mujeres solitarias. Algunas, recién separadas. Otras, en busca de fugaz compañía (un par de horas, digamos). Tienen allí su sede permanente los novios –o maridos– del alcohol. También los debutantes: señores de pronto abandonados… A todos, de algún modo, la telaraña los atrapa. A desconocidos y famosos. Para bien o para mal… En la historia que sigue, su protagonista fue a ese bar de Miami… pero por ninguna de las razones clásicas. ¡Fue huyendo! Buscando refugio. Leé más en @infobae – link en BIO -. . #LucianaBarroso #MattDamon #HistoriasDeAmor #Parejas #Relaciones #Casados #AmorAPrimeraVista #Argentina #Miami #Actor #Hollywood

A post shared by Infobae (@infobae) on

Reese Witherspoon a Jim Toth

Herečka Reese Witherspoon si za svoj život zahrala v nejednej romantickej komédii. Za milé môže považovať aj to, ako sa spoznala so svojím terajším manželom. Bolo to na jednej párty v dome, kde ju obťažoval opitý chlap. Jim Toth, umelecký agent, ju pred ním zachránil ako pravý gentleman.

Nie len, že s ním spravil poriadok, ale aj Reese vysvetlil, že si ten chlap práve prechádza ťažkým rozchodom. Krásnej blondínke sa zapáčilo, že sa nesprával ako „mačo“, ale situáciu vyriešil veľmi slušne.

View this post on Instagram

Me and My Valentine! Instagram vs. Reality ❤️

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.