Instagram/guacamouly

Už takmer pred mesiacom svet zasiahla strašná správa. Zobudili sme sa do rána, ktoré poznačilo mnohé ruské a ukrajinské rodiny. Priamo sa to dotklo aj známej herečky Mily Kunis, ktorá pochádza z napadnutej krajiny. Nedávno sme písali o tom, že sa k tejto situácii vyjadrila. To však nie je všetko.

Na Instagrame herečkinho manžela Ashtona Kutchera sa objavilo zaujímavé video. Manželia sa totiž rozhodli pre veľmi empatický krok. Vyzbierali astronomickú sumu na pomoc pre ľudí z Ukrajiny.

Vyzbierali obrovskú sumu

Krásna herečka sa narodila v Černivci a k svojim krajanom cíti obrovskú ľútosť. Preto manželia pred dvoma týždňami požiadali o pomoc pri vyzbieraní peňazí pre jej rodnú vlasť. Sami boli ohromení z čiastky, ktorú vo videu spomenuli. Ani v sne im totiž nenapadlo, že sa im podarí splniť ich cieľ – 30 miliónov dolárov, ktoré budú rozdelené do dvoch charitatívnych organizácií.

„Pred 2 týždňami sme vás požiadali, aby ste sa k nám pridali. Viac ako 65-tisíc z vás sa zapojilo a darovalo všetko, čo ste mohli. Teraz sme s vašou pomocou dosiahli náš cieľ. Aj keď to zďaleka nie je vyriešenie problému, naše spoločné úsilie poskytne mäkšie pristátie pre množstvo ľudí, ktorí sa budú vrhať do svojej budúcnosti neistoty,“ povedali vo videu so súcitom na tvárach.

Okrem toho sa herecký pár všetkým zúčastneným poďakoval a prezradil, že tu ich práca nekončí. Budú sa totiž snažiť pomáhať zo všetkých síl. Urobia všetko preto, aby ich kampaň mala maximálny možný dosah a pomohli tak všetkým zasiahnutým ľuďom.

„Finančné prostriedky už boli a budú doručované na Flexport.org a Airbnb.org, aby pracovníci mohli konať. Keďže finančné prostriedky budú stále prichádzať, budeme s každým dolárom zaobchádzať tak, ako keby bol darovaný z nášho vrecka. S rešpektom a poctou za prácu, ktorou sme ho zarobili,“ dodala krásna herečka.

Pozri si celé vyjadrenie hereckého páru

Zdroj: Instagram/aplusk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News