Miesto snov
Instagram/alicecampello/mexico.explores

Máš niekedy pocit, že tvoja duša by sa naplnila pokojom a šťastím, ak by si si zbalila kufre a vyrazila niekam za hranice? Na miesto snov, ktoré ťa podvedome ťahá k sebe, a ktoré by sa perfektne hodilo k tvojej osobnosti? Každý z nás má totiž na tomto svete kúsok krajiny, v ktorej sa vždy bude cítiť ako doma. A to vďaka jej kultúre, prírode, pamiatkam, energii, i ľuďom, ktorí majú rovnaké nastavenie mysle.

Poď sa pozrieť na to, ktoré miesto snov patrí k tebe na základe toho, do akej skupiny sa dokážeš zaškatuľkovať podľa tvojej osobnosti.

Sebavedomá bohyňa

Tvoje ego je vysoké, no neprepadáš šialenej predstave o tom, že si stredobodom vesmíru. I keď, nevadilo by ti ním byť. Staráš sa o svoj vzhľad, miluješ dobré jedlo, nákupy a pre svoju prácu si zapálená. Rovnako tak aj pre muža, ktorý si získa tvoje srdce. Si zábavná a priateľská, aj keď na prvý pohľad pôsobíš nedostupne a odmerane.

Miesta, kde sa budeš cítiť sama sebou: Dubaj, Miláno, New York.

Umelecká duša

Miluješ ticho a zároveň hudbu, bavia ťa DIY projekty a harmóniu nachádzaš v umení. Si pokojný typ človeka, ktorý rád premýšľa o význame života, no tiež sa necháva unášať svojimi snami. Rada pomáhaš ľuďom, si vždy otvorená vypočuť si ich, a úprimnosť kladieš na prvé miesto. Aj keby mala pravda zraniť. Pohár vína v ruke a kniha v ruke, to je to, čo máš radšej než bujaré párty.

Miesta, kde sa budeš cítiť sama sebou: Porto, Rím, Kodaň.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieCestovanie