Každý z nás má z času na čas náladu pod psa. A práve vtedy je dôležité vedieť, ako sa z nej čo najrýchlejšie dostať. Prinášame ti zoznam miest, kde by si sa mala vybrať, keď sa cítiš naozaj smutná. A to všetko na základe znamenia, v ktorom si narodená.

Baran

Potrebuješ sa poriadne odviazať. Preto by si mala zvoliť nejakú dobrú party, koncert alebo hocijaké iné miesto, kde zo seba vytancuješ všetok tvoj smútok. Endorfíny dievča!

Býk

Kľúčom k tvojmu šťastiu je potešenie všetkých zmyslov. Najlepšie bude keď sa vyberieš niekde do krásneho parku, či na lúku, kde si dokážeš vychutnať vôňu kvetov, zvuky prírody a nádherný pohľad.

Blíženec

Stačí si uvedomiť, že svet plný vecí, ktoré môžeš stále objavovať. Zájdi si do knižnice alebo kníhkupectva a odnes so sebou nové informácie o veciach, ktoré ťa zaujímajú. Naplň svoju myseľ novými príbehmi, vedomosťami a snami.

Rak

Pre teba je najlepšie prečkať svoju zlú náladu v pohodlí domova. Zalezená niekto doma pod perinou, obklopená rodinou a najbližšími priateľmi. Práve toto je liekom na tvoj smútok.

Lev

Tvoj najlepší priateľ je presne to, čo v čase najväčšieho smútku potrebuješ. A je úplne jedno kde sa nachádza, hlavné je, že  budeš s ním. Tak zodvihni telefón a utekaj za ním.

Panna

Produktivita. To je tvoje heslo, a aj keď máš zlý deň najlepšie ho zaženieš prácou. Dokážeš sa do nej ponoriť natoľko, že úplne zabudneš na svoje problémy. Práca ťa robí spokojnou.

Váhy

Keď sa cítiš naozaj pod psa, dopraj si čas pre seba. Choď nakupovať, zájdi na manikúru alebo si bež oddýchnuť do wellness. Trošku sa rozmaznávaj a bude ti lepšie.

Škorpión

Musíš sa vybrať na miesto, kde sa stieraju rozdiely medzi svetom, ktorý vytvorili ľudia a prírodou. Najlepším pre teba bude les alebo hory. Pocítiš prepojene, ktoré ti prinesie pokoj a duši.

Strelec

Intelektuálna stimulácia je presne to, čo potrebuješ, keď si smutná. Múzeum, filozofia a história dokážu pohladiť tvoje zmysli natoľko, že zo svojej mysli vytlačíš všetky negatívne pocity.

Kozorožec

Máš rada, keď sa môžeš rozvíjať a učiť sa niečo nové. Tvoj smútok ti pomôže prekonať nejaký kurz varenia, cudzieho jazyka alebo hocičoho iného, čo ťa zaujíma a obohatí.

Vodnár

Potrebuješ stráviť čas osamote. Zároveň však musíš robiť niečo, čo pohladí tvoju dušu. Najlepším  spôsobom je plávanie. Ako náhle sa ponoríš pod vodu, všetok svet okolo teba zmizne.

Ryby

Potrebuješ sa dostať to úplne inej reality. Preto by si sa mala vybrať práve do kina. Film premietaný na veľkom plátne ťa dokážu vtiahnuť do deja natoľko, že úplne zabudneš na to, čo ťa trápilo.

Zdroj: elitedaily.com

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.