Chceš rande v Bratislave, no nevieš nič vymyslieť? Všetko ti príde nudné, nezáživné a máš pocit, že tam nebude zábava? Stav na tieto miesta.

Možno si tam už bola, no po tomto sa na ne budeš dívať z inej perspektívy. Aj keď sú možno preplnené ľuďmi, verím, že nájdeš miesta (alebo správny deň) a užiješ si súkromie s niekým, kto ťa má rád.

Sad Janka Kráľa

Tento sad Janka Kráľa je park v Bratislave, ktorý je známy svojim altánkom. Pôvodne to bola vež františkánskeho kostola. Keď je teplejšie na jar (alebo ideálne v lete) môžeš tu zažiť rozprávkový piknik so všetkým, čo by mal skvelý piknik mať.

Kaviareň DOT.

Ak si milovníčka kávy, môžeš sem zavolať svojho partnera na rande. Táto nenápadná kaviareň je spojená s galériou a tak si popri káve môžeš vychutnať výstavu krásnych obrazov. Ak ti umenie nič nehovorí, je to v poriadku, kávu si môžeš dať tak či tak, na výber máš veľa možností a môžeš ochutnať kávu z Brazílie či Kolumbie.

Piesočná pláž

Ak je leto, neváhaj svojho partnera zavolať na pláž, ktorá sa nachádza pri moste Lafranconi. Okrem toho, že tam je pokoj, pretože toto miesto pozná pomenej ľudí, nájdeš tam aj skvelý priestor na opekanie či piknik.

View this post on Instagram

La liaison amoureuse #nude

A post shared by Danica Žilková (@danicasilk) on

Bratislavský hrad

Bratislavský hrad už asi poznáš, no určite nemáš zmapované všetky podniky, ktoré sa popri ňom nachádzajú. Namiesto večere a večerného rande môžeš svoju drahú polovičku zavolať na raňajky alebo brunch, ktorý bude spojený s krásnym výhľadom. Po dobrom jedle sa môžete prejsť po starej časti Bratislavy a pozrieť si aj spomínaný hrad či Modrý kostolík.

Danubiana

Danubiana je múzeum moderného umenia, ktoré je vzdialené asi 15 kilometrov od Bratislavy. To ťa rozhodne nemôže odstrašiť, pretože má krásne okolie, ktoré musíš vidieť. Súčasťou tohto múzea je aj ArtShop a veľký park, v ktorom môžeš vidieť diela z rôznych štátov.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.