Baran – New York 

Tvoja kariéra by mala šancu preraziť aj v NY. V tomto prostredí by si sa cítila prirodzene a možno by si mala šancu pracovať pre Apple. Rýchla a akčná – aj taká si a aj taká musíš byť v New Yorku.

Býk – Sydney 

Zem tam „dole“ stále zamestnáva tvoju pozornosť a láka ťa. Býk miluje byť v prírode a veľká Austrália mu to poskytuje. Máš šancu zažiť aj niečo veľmi romantické.

Blíženci – San Francisco 

Blíženci sú spoločenskí najviac z celého zverokruhu a práve spoločnosť a možnosť sa socializovať ponúka San Francisco. Dokonca aj keby si sa tu len zastavila na pár dní, môžeš nájsť lásku na celý život.

Things are starting to get frosty in @sanfrancisco

A post shared by San Francisco by Sasha Zvereva (@sanfrancisco) on

Rak – Benátky 

Nie je náhoda, že práve Raka priťahuje toto mesto priam „na vode“. Cíti tu hĺbku a pocit domova. Tu sa jednoznačne nájdeš.

Lev – Paríž

Všetko čo sa ti páči je sústredené  v Paríži. Existuje naozaj veľa dôvodov, pre ktoré to práve Leva ťahá do Paríža. Je to mesto svetla a módy, taktiež romantiky. Takže neváhaj.

Panna – Tokio

Panna je veľká perkcionistka. Tvoja rafinovaná myseľ túži byť až v nebesiach. Japonská kultúra ti to môže ponúknuť. Toto mesto ťa pohltí úplne celú.

Váhy – Lodýn 

Keď slnko bude najvyššie, pôjdeš do Londýna. Je ti to určené, iba tam pocítiš dokyty lásky rodiny, priateľstva a šťastia. Londýn ti dá všetko, čo potrebuješ. Aj kariéru o ktorej snívaš.

Škorpión – Amsterdam 

V Amsterdame môžeš preskúmať hĺbku tvojej duše. Môžeš odkryť všetky tajomstvá, môžeš byť úprimná, môžeš byť sama sebou a bude sa cítiť dobre. Život tu budeš žiť v mieri.

Strelec – Honolulu 

Vášeň, ktorú v sebe skrývaš sa odkryje práve v tejto úžasnej krajine, ktorá čaká len na teba. Rezervuj si dovolenku v Honolulu a zažiješ dobrodružstvo, adrenalín, vášeň a ohňostroje.

Kozorožec – Monako 

Vedela si, že Kozorožec je známy tým, že má rád peniaze? No a v Monaku sa predsa hromadia tie najlepšie a najľahšie získané peniaze. Kozorožci nemajú radi ťažkú prácu a Monako im poskytuje všetko, čo chcú.

Vodnár – Štokholm

Vodnár je vysoko inteligentné znamenie. Tu, v tomto meste sa môže naplno realizovať práve toto znamenie. Nájdeš si aj rovnakého partnera, ktorý horí rovnakou vášňou.

Ryby – Singapur

Hoci Singapur je jasným kontrastom k tvojmu bežnému (snovému) životu, toto mesto ťa presvedčí o tom, že ho musíš milovať. Prinesie ti to rovnováhu do života, čo ti poskytne pokoj do duše.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.