Január: 

Tvoje ambície a silná pracovná nasadenosť je jednou z tvojich najlepších vlastností, ale spôsob, akým sa zamiluješ v roku 2018 je celkom odlišný. Zamiluješ sa do úplného paradoxu tvojho typu muža. Zažiješ stretnutie s niekým, kto ti pripomenie že netreba len pracovať a pracovať, ale treba žiť a užívať si život, lásku, rodinu a priateľov.

Február:

Neočakávaj, že sa zamiluješ do osoby, na ktorú prvú ukážeš a s ktorou to pôjde ľahko. Bude to niekto, kto bude pre teba výzva, od koho nebudeš vedieť čo čakať, ale na druhej strane budeš mať jeho veľkú oporu a bude tvojim hrdinom.

Marec: 

V roku 2018 sa zamiluješ do niekoho, kto si ťa bude konečne vážiť, kto sa bude o teba vedieť postarať a nebudeš sa cítiť využívaná. Takže, keď stretneš osobu, ktorá ťa bude vidieť ako šťastnú a skvelú ženu, neodožeň ju od seba.

zdroj: pexels.com

Apríl: 

V roku 2018 sa ocitneš konečne vedľa niekoho, kto sa cíti rovnako ako ty. Kto ti dá pocit, že ste na jednej vlne. Zosúladíte sa v každom smere. Či už v hudbe, humore, jedle alebo kultúre. Budeš sa cítiť výnimočne.

Máj:

Ak stretneš niekoho, kto je silno motivovaný, sústredený, neustále cestuje, má sny, ktoré si chce splniť a ciele, ktoré chce dosiahnuť, zostaň s ním. V minulosti si totiž zažila pár vzťahov, ktoré boli veľmi stereotypné a nudné a tento ťa preberie znova k životu.

Jún: 

V roku 2018 sa ocitneš vo vzťahu, aký si vždy chcela. S osobou, ktorá je milá a jemná bez toho, aby si sa cítila znudená alebo nezaujímavá. Bude to niekto, kto bude chápať, že aj napriek tvojmu zmyslu pre humor vieš byť vážna a citlivá žena. Budeš sa s ním môcť porozprávať o hocičom a nikdy to nestratí iskru.

zdroj: pexels.com

Júl:

Ako priateľská povaha nebudeš mať problém nadviazať v roku 2018 kontakt s novými ľudmi, ale dávaj si pozor. Nezamiluj sa hneď ale radšej pomaly a s človekom, pri ktorom sa budeš od začiatku cítiť úplne pohodlne a nabitá energiou.

August: 

Budeš musieť skončiť kapitolu o láske s osobou, s ktorou ten vzťah dlho stagnuje a poobzerať sa po niekom, kto ti bude dôverovať, rešpektovať a taktiež kto bude pre teba výzvou.

September: 

V roku 2018 sa zamiluješ do niekoho, pri kom budeš môcť byť emotívna a citlivá viac, ako pri niekom inom. Nájdeš niekoho, kto bude pre teba riskovať všetko, len aby si sa cítila šťastne.

zdroj: pexels.com

Október: 

Ocitneš sa vo vzťahu s niekým, kto je sebaistý, sebestačný a má zdravé sebavedomie. Bude ťa povzbudzovať k tomu, aby si išla vlastnou cestou, bude ťa podporovať v tvojich snoch a ak sa obidvaja budete snažiť, môže to byť ten pravý.

November: 

V roku 2018 sa zamiluješ do človeka, s ktorým budeš na rovnakej úrovni a na rovnako naladenej vlne. Táto osoba sa bude konečne cítiť tak, že s tebou môže držať krok a navzájom sa budete doplňovať.

December: 

Zamiluješ sa do človeka, ktorý sa bude chcieť dostať do tvojej duše hlbšie a hlbšie. Do niekoho, kto obráti tvoj svet hore nohami tým najlepším spôsobom a zažiješ s ním nespútané dobrodružstvá a chvíle plné humoru.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.