Facebook/UPROXX

V polovici roka 2019 sa všetci dočkali prvej časti seriálu Eufória na streamovacej službe HBO. Prepracované trailery a príspevky na sociálnych sieťach sľubovali neuveriteľný zážitok pred obrazovkami z príbehu študentov zo strednej školy.

Napriek tomu, že seriál nie je úplne vhodný pre malých divákov a citlivé povahy, úplne pobláznil všetky médiá a sociálne siete. Potvrdil to aj magazín People. Podľa neho to nielen na obrazovkách, ale aj v zákulisí poriadne iskrí.

Seriál sa vďaka obrovskej reklame dostal aj na sociálne siete, a to v hojnom počte. Na Facebooku, Instagrame a dokonca aj na TikToku nájdeš množstvo príspevkov súvisiacich s Eufóriou. Viaceré fanúšičky si totiž berú príklad zo štýlovo, no príliš málo oblečených herečiek. Tutoriály na make-up a účesy tam nájdeš tiež.

Kontroverzný príklad tínedžerom

Tvorcovia seriálu Eufória si vďaka kontroverzným príbehom mladých študentov na strednej škole získali veľké množstvo fanúšikov. Každá minca má však dve strany a ani v tomto prípade to nie je inak. Veľmi veľa ľudí totiž tento výtvor kritizuje. Medzi nimi sú aj pohoršení rodičia detí.

Ak vieš o čo ide, Eufóriu buď miluješ, alebo nenávidíš. V príbehu sa totiž nachádza príliš veľa se*uálnych scén, násilia, drog a alkoholu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News