Matej Zrebný

Známy slovenský YouTuber, influencer, komik a spevák, Matej Zrebný, opäť prišiel s prevratnou novinkou, ktorá sa udiala v jeho živote. Na svojom Instagrame sa pochválil tým, že naspieval svoje debutové EP CD, ktoré mu vyjde už zajtra. 

Ženy ho obletujú

Mateja si zrejme budeš pamätať vďaka jeho originálnym piesňam. Už viackrát ho fanúšikovia spájali so známou tvárou slovenského šoubiznisu, s Niou. Pretože s ňou zvykne naspievať vtipné a chytľavé paródie na songy, ktoré už boli vydané. Alebo teda na bežné situácie, ktoré sa dejú v ľúbostnom živote medzi chlapom a ženou. Kedysi sa v nich objavovala aj Jasmina Alagič.

Aj napriek tomu, že sa okolo neho točí toľko krásnych žien, jeho srdce je už skoro dva roky zadané. Spočiatku to tajili, no jej tvár ukázal už minulý rok v decembri.

Matej Zrebný sa pochválil skvelou novinkou

Zdá sa, že sa mu vo všetkých oblastiach života perfektne darí. Našiel lásku a na Instagrame ho sleduje už viac ako 203-tisíc fanúšikov, ktorí sa radi zasmejú nad jeho videami.

Tentoraz pre nich ale pripravil niečo serióznejšie. 3. októbra mu vyjde EP CD s názvom Dopamín, ktoré si môžeš objednať už teraz. A to na stránke, ktorá sa ti zobrazí po kliknutí SEM.

Matej Zrebný
zdroj: Instagram/matejzrebny

Čo povieš na tento prevratný úspech známeho slovenského YouTubera? Matejovi k veľkému úspechu blahoželáme aj my a už teraz sa tešíme, ako si vypočujeme jeho piesne.

Zdroj: Instagram/matejzrebny

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News