Matej Koreň a Michaela Husárová zverejnili spoločnú pieseň Snívam. Skladba je o tom, ako sa cíti muž, ktorého opustila osudová partnerka. 


Slovenský spevák Matej Koreň odhalil ďalšiu pieseň, na ktorej pracoval spoločne s Michaelou Husárovou. Melancholická novinka je ďalšou ukážkou z jeho nového albumu, ktorý sa dostane na trh už na jeseň. Na pripravovanom albume pracovali aj Henrich Leško a Marek Maďarič.

Snívam je skladbou o mužovi, ktorého opustila jeho životná láska a nechce sa vrátiť späť. „Každý rozchod je náročný a človek má pocit, že práve ten posledný je najťažší. Snívam bude na albume poslednou skladbou a vidím v tom určitú symboliku, že po dopočúvaní albumu je to ako koniec vzťahu. Zostáva len sen,“ zamyslel sa Koreň.

Spolupráca s Husárovou, ktorá sa dostala do povedomia vďaka súťaži The Voice Česko Slovensko, ho teší. „Michaelu poznám už dlhšiu dobu, stretli sme sa dávno pred jej účinkovaním v televíznej šou. Jej hlas považujem za jeden z najzaujímavejších u nás. O to viac si cením, že súhlasila so spoluprácou a svoj hlas prepožičala aj skladbe Snívam,“ prezradil 32-ročný rodák z Lučenca.

Doposiaľ Matej Koreň zo svojho pripravovaného albumu predstavil päť skladieb. Štúdiovka ich bude obsahovať dovedna 11. Jej vydanie je naplánované na prelom septembra a októbra.

Zdroj: SITA

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.