Blíži sa váš veľký deň? Je jedno, či spolu zatiaľ len chodíte alebo ste už zobratí, určite chceš, aby vaše výročie bolo špeciálne. Máme pre teba niekoľko tipov, ako svoju lásku môžete osláviť originálne a tak, aby sa tento deň stal pre vás nezabudnuteľným.

Choďte na miesta, kde ste sa spoznali

Kde ste sa prvý raz stretli, boli na rande, dali si pusu alebo si povedali, že spolu začnete chodiť, a že sa ľúbite? Zaspomínajte si na tieto miesta a navštívte ich. Ak si ešte spomínate na detaily, pokúste sa veci zopakovať tak, ako by ste ten jedinečný deň prežívali ešte raz.

Rezervujte si hotel

Možno ti to príde zbytočné, ak už spolu bývate, ale presne toto potrebujete, trochu oživenia. Vyberte si hotel, ktorý sa vám obom bude páčiť, môžete vybrať aj s bazénom či wellnessom. Robte veci jednoducho inak, než ich robíte doma. A uvidíš, že v noci toho veľa ani nenaspíte. 🙂

Choďte na večeru

Ale na takú poriadnu. Pekne sa oblečte, ako by ste išli na výnimočné miesto, objednajte si fľašu vína a vychutnajte si dobré jedlo. Tento raz vynechajte mekáč či iné rýchle občerstvenie. To si predsa môžete dať aj každý deň. Ale dnešok je špeciálny.

Uvarte si večeru spoločne

Druhou možnosťou je, že si večeru môžete urobiť aj doma a pekne spoločne. Nie tak, že on bude ležať na gauči a ty sa o všetko postaráš. Spoločné varenie dokáže byť veľmi obohacujúce pre vzťah. Ale tiež platí, že sa pekne oblečte, zapáľte sviečky a urobte si luxusný večer. Žiadne tepláky a jedenie na gauči. Ak máte terasu, ešte lepšie.

Prechádzka so západom slnka

Kam ste chodievali na prechádzky na začiatku vášho vzťahu? Pripomeňte si to a choďte na tieto miesta. Alebo objavujte úplne nové. Zabaľ so sebou deku, nejaké to občerstvenie a nájdite si miesto, odkiaľ budete môcť nerušene sledovať západ slnka. A potom padajúce hviezdy.

Urobte si domáci wellness

Pekný večer si môžete urobiť aj doma. Napustite si vaňu, použite veľa peny, doprajte si vzájomnú masáž. Možno aj takú so šťastným koncom.

Ak ste už mali svadbu, zatancujte si na vašu pesničku

Ak už svoj veľký deň máte za sebou, zatancujte si na pieseň, ktorá hrala počas vášho prvého tanca. A môžete si prečítať aj vaše svadobné sľuby. Alebo zaspomínať na všetko, čo ste počas uplynulých rokov spoločne prežili. Práve počas tohto dňa máte dovolené byť citliví, sentimentálni a romantickí. Výročie si to priam vyžaduje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.