Nevieš, čo si obliecť a už si unavená z večného skúšania a kombinovania outfitov? Zachránime ti čas a zničíme trápenie, pretože vďaka týmto look-om nemusíš viac premýšľať, čo si dať na seba.

Elegantná a sexy za pár sekúnd

Už nemusíš tráviť hodiny vyberaním toho správneho outfitu na oslavu alebo iný špeciálny event. Nielen, že budeš vyzerať upravene za doslova pár sekúnd, ale aj neprehliadnuteľne vďaka looku, ktorým dostaneš každého do kolien.

Netreba zabúdať ani na doplnky, aby outfit nevyzeral naho a trošku nudne. Skús zvoliť topánky na podpätku, ktoré celému outfitu dodajú elegantnú bodku, alebo práve naopak, tenisky, ktoré šokujú.

Suit please!

Za matching outfit môžeme pokladať aj nohavicový či sukňový kostým. Nepredstavuj si ale hneď office look, ktorý vládne v mnohých kanceláriách. Práve naopak! Budeš vyzerať sofistikovane a sexy zároveň. A čerešnička na torte? Nemusíš rozmýšľať, s čím to skombinuješ.

Ak si odvážna, skús si obliecť tento kostým bez košele či trička a uvidíš, že všetky oči budú na tebe. Ideálna kombinácia doplnkov k saku a nohaviciam/sukni záleží najmä od farebnosti celého outfitu, pretože ak ho máš jednofarebný môžeš sa na doplnkoch vyšantiť. No ak je károvaný, alebo má na sebe kohútiu stopu, ver, že doplnkami by si spôsobila veľkú šarapatu.

Športové neznamená nespoločenské

Mnohé si myslia, že v športovom treba len cvičiť, alebo chodiť po dome. ZLE! Teraz môžeš svoje obľúbené športové nohavice či tepláky nosiť kamkoľvek chceš. Nikto ti do toho nebude nič hovoriť, pretože v móde sme najslobodnejší.

Ak budeš mať obtiahnuté legíny, skús k nim zvoliť oversized tričko či crop mikinu. Naopak, keď zvolíš tie voľné tepláky, ktoré vyzerajú akoby boli po tvojom otcovi, pridaj k nim obtiahnuté crop tielko a poriadne tenisky.

Doplnkami tiež nemusíš šetriť a práve v tomto prípade skús urobiť ten najväčší kontrast v podobe elegantnej kabelky či zlatými náušnicami, alebo náhrdelníkmi. Budeš vyzerať neprehliadnuteľne.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.