Nebola by si ani prvá, ani posledná, ktorej by sa stalo, že jej priateľ je v skutočnosti inak orientovaný. I keď je doba, aká je a mnohí ľudia presadzujú voľnosť vyjadrovania sa či slobodu hlásenia sa k čomukoľvek a komukoľvek, téma orientácie je stále akosi tŕňom.

Ešte stále sa nájdu ľudia, ktorí majú problém vyjsť s pravdou von. Máš podozrenie, že ti tvoja polovička niečo tají? Alebo chceš sa uistiť pri niekom inom? Odborník Rajan Bhonsle dal do pozornosti pár vecí, ktoré vedia napovedať mnoho!

Výška hlasu a to, akým spôsobom rozpráva, je niečo, čo by si si mala všímať. Ak rozpráva vysoko až priam tak, že ti to pripomína ženský prejav, odborník tvrdí, že takýto ľudia sa vo veľa prípadoch neskôr priznali k tomu, že ich priťahuje ich vlastné pohlavie.

Naopak muži, ktorí v tom majú jasno, ich hlas je hrubší a viac menej znie akoby v jednej rovine a „nehrajú“ sa s hlasom, ako napríklad my, ženy.

Stará správa, o ktorej si už určite počula, ako sa muž pohybuje. Inak orientovaní muži sa pochybujú ladnejšie a dávajú si záležať, aby svojou chôdzou vzbudili túžbu pohlavia. To máš ako pri nás, ženách. Keď chceme vzbudiť niečo u opačného pohlavia, naša chôdza je oveľa zmyselnejšia. Naopak muži skôr dávajú do pozornosti svoje telo a silu, ktorá z nich vyžaruje.

Samotný odborník netvrdí, že vždy to sedí 100 % na každého, ale vo väčšine prípadov áno. Aj oblečenie prezrádza, s kým máš tú česť. Ružové tričko vyžehlené tip top, každý detail sedí priam ukážkovo… Možno by ti hlavou prešlo, ide o perfekcionistu, ale opäť, väčšina mužov až tak nedbá na zovňajšok ako ženy.

Až príliš ti rozumie? V tom teda niečo bude. Muži sú rozdielni a veľmi svet ženských problémov nechápu. No muž, ktorý myslí na iných mužov to vie pochopiť a vžiť sa.

Zdroj: competeweelbeing.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.