Nepoznáme asi žiadnu babu, ktorej by sa nepáčil film To All The Boys I´ve Loved Before. Videla si už aj dvojku? Ak áno a rozmýšľaš, čo by si si dnes pozrela, vybrali sme pre teba filmy, ktoré by sa ti mohli páčiť. Páčili sa totiž všetkým, ktorý si film s Larou a Petrom niekedy pozreli.

Nejde o tohtoročné filmy, v zozname nájdeš aj staršie kúsky, ale tie sú práveže niekedy tak obľúbené, že nás neomrzí sledovať ich aj stále dookola. Možno si ich už aj videla. Ale to nie je dôvod na to, aby si to nemohla urobiť znovu, no nie?

Love, Simon

Simon má na prvý pohľad dokonalý život, má skvelú rodinu a ešte lepších priateľov. Má však jedno veľké tajomstvo, ktoré pred všetkými ukrýva – je gay. Začne si písať s iným rovnako orientovaným chalanom, ktorý sa ukrýva pod prezývkou Blue. Ich konverzácia sa však dostane do nesprávnych rúk.

Set It Up

Vydarená komédia, v ktorej sa dvaja asistenti rozhodnú, že dajú svojich náročných šéfov dokopy. Dúfajú, že im tak dajú pokoj a budú mať konečne viac voľného času. Podarí sa im to?

The Kissing Booth

Klasika, ktorá nesmie chýbať v žiadnom zozname obľúbených filmov. Dvaja najlepší priatelia majú zoznam pravidiel, ktoré musia dodržiavať a medzi nimi je aj to, že si nikdy nezačnú so súrodencom toho druhého. Shelly ale toto pravidlo poruší, kvôli čomu vzniknú nemalé problémy.

Sierra Burgess Is a Loser

V tomto filme si zahral aj herec, ktorý stvárnil Petra Kavinskeho. Obľúbená roztlieskavačka Veronica mu namiesto svojho čísla dá číslo Sierry, ktorá nepatrí zrovna medzi obľúbencov. On o tom nevie, začnú si spolu písať a cez správy sa dosť zblížia. Čo ale Sierra urobí, keď sa bude chcieť Jamey stretnúť osobne?

Nick and Norah’s Infinite Playlist

Nick a Norah žijú úplne odlišné životy a nemajú nič spoločné, okrem rovnakého hudobného vkusu. A práve ten ich spojí dokopy. Jedného dňa budú hľadať tajný koncert obľúbenej kapely a zblížia sa viac, než by možno čakali.

Easy A

Skvelé herecké obsadenie býva často zárukou dobrého filmu. A v tomto prípade sa to vydarilo. Olivia (Emma Stone) si vymyslí, že na párty prišla o svoje panenstvo. V škole sa z nej stane hviezda a každý sa s ňou chce baviť. Ostatní jej ponúkajú peniaze, aby vylepšila aj ich renomé, no ona sama sa v tom začne strácať.

10 Things I Hate About You

Stará klasika, ktorá nikdy neomrzí. Tento film videla asi každá žena, no aj napriek tomu si ho pozrieme stále dookola. Bianca nesmie randiť, kým si frajera nenájde aj jej staršia sestra, ktorej sa ale chlapci obávajú. Na jej skrotenie nájdu rovnako tvrdohlavého chalana. Keď to ale Kat zistí, vzniknú problémy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.