Pohyb je dôležitý pre ľudí v akomkoľvek veku. Fyzickej aktivite by sa mali hlavne venovať osoby so sedavým zamestnaním. Počas posledných rokov sa do trendu dostala známa joga, ktorá si získala nejedného človeka. Ak by si niekto myslel, že to nie je pre neho, Veronika Cifrová Ostrihoňová mu hneď vysvetlí, ako to funguje. Známa moderátorka a mamička sa k tejto problematike viac vyjadrila vo svojom instagramovom poste. Jej 56-ročný otec dokáže zázraky.

„Ak si myslíte, že jóga je len pre flexibilných, mileniálov, či ženy v zladených pastelových podprsenkách & legínach, tu je dôkaz, že možno môžete myslieť aj lepšie,“ napísala v úvode príspevku.

Na fotke sa nachádza jej otec, ktorý sa tejto pohybovej aktivite venuje vyše troch rokov. On sám sa cíti na 36 rokov, hoci podľa Veroniky má mentálne 16. Napriek tomu, že je to v skutočnosti pán v pokročilom veku, je veľmi flexibilný, silný a trpezlivý. Známa moderátorka tvrdí, že súčasťou jógy je aj ego.

„Že niečo nejde na prvýkrát, že niečo nejde ani na šestnástykrát, a že niečo trvá, a učíme sa to, a predýchavame, že to nejde tak, ako to má, no, že sa k tomu vraciame. A že si ten proces ešte dokážeme aj užiť, že čas na podložke chýba,“ vysvetlila.

Svojich sledovateľov chcela prostredníctvom tohto postu podporiť, aby sa nebáli vyskúšať niečo nové a prospešné. Fyzická aktivita je v živote veľmi dôležitá a naše telo sa nám za ňu odvďačí. Preto, keď túžiš po ďalších skúsenostiach, objav vlastnú flexibilitu. „Ak náhodou máte pochybnosti či jóga, alebo aj akýkoľvek druh pohybu, je “pre vás.” Lebo je. Oranžové šortky z fotografie hovoria jasnou rečou!“ uzavrela Veronika.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.