Muž a žena, ktorí veria, že to potrvá navždy
Unsplash/Joanna Nix-Walkup

Stereotyp je strašiak každého vzťahu. Žiadna dvojica ho nechce zažiť, pretože vie, že ak sa to stane, hrozí im rozchod alebo časté hádky.

Týchto 7 vecí môžeš na partnera vyskúšať, ak máš pocit, že váš vzťah upadá do rutiny a nudy.

Zaujímavý výlet

Klasika, ktorá zaberá na každý pár. Vymysli pre priateľa čarovný výlet, kam pôjdete sami dvaja. Môžete sa ísť pozrieť na nejaký kúzelný slovenský hrad, navštíviť ZOO, ísť na turistiku, ktorá overí vaše sily, alebo môžete ísť pomáhať na charitatívnu akciu či do útulku. Všetko je lepšie, než nudné sedenie doma.

Romantický víkend

Pokiaľ tvojmu partnerovi nebude stačiť jednodňový výlet, vyber sa s ním na romantický víkend vo dvojici. Oddýchnuť si môžete vo wellnesse, pozrieť krásnu Banskú Štiavnicu a Banku lásky, no staviť môžete aj na Košice a fontány.

Aktivity pre štyroch

Výbornou obmenou sú aj aktivity pre štyroch. Stereotyp väčšinou nastáva vtedy, keď je pár sám doma a nudí sa. Ak si zvolíte aktivity pre štyroch, môžete zavolať ďalší pár a ísť si spolu zahrať skupinové hry – tenis, bedminton, plávanie, alebo vyskúšať výlet do inej krajiny.

Dovolenka pri mori

Nákladnejší spôsob, ako vytrhnúť vzťah zo stereotypu, no určite zaberá. Rezervuj letenky, hotel a vyber sa s priateľom (pokojne len na predĺžený víkend) na dovolenku. Zažijete romantické dni.

Adrenalínový zážitok

Zaujímavá a netradičná aktivita, ktorá zaručene každého vytrhne z nudného života a bude mať opäť pocit, že je sám sebou. Čo musíš urobiť je, že si pozrieš ponuky, nejaký zážitok zaplatíš a neskôr mu to podaruješ ako darček. Vybrať si môžeš aj deň v mesiaci, kedy ste sa dali dokopy. Bude to milá pozornosť.

Stanovanie v lese

Niečo pre odvážnejšie povahy, no rozhodne vám ozvláštni bežné dni. Stanovanie v lese si vyžaduje kvalitnú výbavu – dvakrát viac teraz na jeseň, keď bývajú noci chladnejšie. Ak však víkend prežijete, veríme, že sa vrátite domov zamilovaní ako po prvom rande.

Spoločné varenie/pečenie

Originálna aktivita, pri ktorej nepotrebuješ veľa peňazí a dá sa zorganizovať v deň, ktorý si zmyslíš. Vrhnite sa na spoločné pečenie alebo varenie (čo preferuje tvoj priateľ viac) a uvidíš, že zažijete veľa zábavy. Nehovoriac o tom, že keď dovaríte, všetko môžete zjesť. A ako sa hovorí – láska ide cez žalúdok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating