ako sa správaš k priateľovi

Vo vzťahu by mala panovať rovnosť. Nemala by si svojho priateľa ani príliš rozmaznávať, no taktiež by si nemala byť ako ľadová kráľovná. Pokiaľ chceš zistiť, ako sa správaš k priateľovi v skutočnosti, pusti sa do nášho kvízu.

V ňom odhalíš, či si na svojho priateľa dobrá alebo prísna. Podľa výsledku by si mala premýšľať o budúcnosti, inak to nemusí skončiť šťastne.

Koľko času spolu trávite?

Akým štýlom vyberáte film, ktorý budete sledovať?

Unsplash/Sincerely Media

Ako zareaguješ, keď ti tvoj priateľ povie, že ide na víkend s kamarátmi preč?

Závislosť na milovaní Pexels/cottonbro

Ako by si opísala váš vzťah posledných 6 mesiacov?

Ako pristupuješ k hádkam s partnerom?

Pexels/Anastasia Shuraeva

Ako často kupuješ svojmu priateľovi darčeky?

Viete tráviť čas aj oddelene?

Máš ľadové srdce alebo svojho partnera až príliš rozmaznávaš?
SVOJHO PARTNERA ROZMAZNÁVAŠ
Si tá najlepšia priateľka, akú si tvoj partner mohol priať. Splníš mu každé želanie a rada mu znesieš aj modré z neba. Dávaj si však pozor, aby to neskôr nevyužíval vo svoj prospech. Všetko s mierou.
SI PRIEMERNÁ PRIATEĽKA
Ty svojho partnera ani nerozmaznávaš, no ani na neho nezabúdaš. Si priateľka ako sa patrí. Potešíš ho darčekom alebo niečím milým na narodeniny, no pokiaľ nič neslávite, špeciálne dary mu nedávaš.
MÁŠ ĽADOVÉ SRDCE
Bohužiaľ, tvoj priateľ to pri tebe nevyhral. Máš ľadové srdce a nerobíš pre jeho dobro nič. Šetríš si, preto mu nechceš kupovať darčeky ani na narodeniny či iné sviatky. Radšej ho zoberieš na prechádzku, pretože tá ťa nestojí nič.

Vo vzťahu je veľmi dôležitá napríklad aj komunikácia a dôvera. Ak chceš vedieť, ako ju vo vzťahu budovať, v našom staršom článku nájdeš 4 tipy, ktoré vám k tomu pomôžu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy