pexels.com

Hovorí sa, že zverokruh o nás povie veľa, no oči sú oknom do duše. Aj ich farba vraj prezradí veľa informácií. Čierne oči sú intenzívne, modré romantické, zelené divoké a hnedé? Zisti, čo hovoria o svojej nositeľke. Aká podľa nich si?

Priateľská

Patríš k tým najpriateľskejším ľuďom, akých mohlo tvoje okolie spoznať. Je s tebou zábava, k ľuďom si zdvorilá a robíš dobrý prvý dojem.

Odvážna

Máš dobrodružnú povahu a tí bojácnejší ťa za ňu obdivujú. Žiješ život naplno a bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzaš si vždy aktívna.

Nepredvídateľná

Ak by ťa chcel niekto odhadnúť, má smolu. Nerobíš vždy všetko rovnako a tvoje činy nie sú predvídateľné. S tým práve súvisí tvoja dobrodružná povaha a zmysel pre zážitky.

View this post on Instagram

😴

A post shared by Romina Lucia (@rominaluciia) on

Roztopašná

Občas robíš škody ako malé dieťa. Vieš okolo seba spraviť rozruch, nešikovný bordel a potom rýchlo utiecť. Správaš sa neviazane a miluješ žarty.

Citlivá

Si zmyselná a tvoju atraktívnu osobnosť skvele vyvažuje tvoja citlivá stránka. Tvoje dobré srdce je ľahké zraniť, aj keď to na sebe nedáš vedieť.

Elegantná

Vždy chceš vyzerať reprezentatívne a preto si dávaš záležať na svojom vzhľade. Máš zmysel a cit pre módu, najlepšie ťa vystihuje elegantný štýl, ktorý je v kontraste s tvojou povahou.

 

Zdroj: listovative.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife