Prejavovanie citov má každý iné. Na svete je veľmi veľa ľudí a preto je nemožné vyhovieť všetkým. To, čo sa páči jednému, sa nemusí páčiť druhému. To, čo považuje jeden za správne, ten druhý nemusí.

Dnes ti prinášam článok, v ktorom sa dozvieš, akým spôsobom rania city znamenia z horoskopu.

Baran

Si veľmi odvážna a nebojíš sa riskovať. City druhých raníš tým, že sa hocikedy zbalíš a odídeš preč bez jediného slova.

Býk

Ostatných ľudí bolí, ak ukážeš, že všetky veci môžeš robiť sama. Nežiadaš od nich žiadnu pomoc a ťažko to vedia prijať.

Blíženci

Raníš city ostatných tak, že im nepovie,š čo sa s tebou deje. Si veľmi spoločenské znamenie a keď si ticho, niečo sa ti stalo. Ľudí bolí, ak im to nechceš povedať priamo.

Rak

Ľudia sa na teba častokrát hnevajú, ak im nechceš prejaviť city. Žiadne objatie, bozk na líce alebo len porozumenie. Si z celého horoskopu najzložitejšie znamenie.

Lev

Raníš city iných tým, že sa budeš nad nich vyvyšovať. Všetci vieme, že si pre svoje úspechy tvrdo pracovala, no to naozaj nie je dôvod na to, aby si ostatných považovala za niečo menej.

Panna

Ak sa budeš snažiť ľudí zmeniť, ublížiš im. Si perfekcionistka, no všetko má svoje hranice a tu ich prekračuješ.

Váhy

Nikdy sa nevieš rozhodnúť, čo je ešte správne a čo už nie. Raníš city ostatných, ak dávaš seba príliš často na prvé miesto. Áno, je to dôležité, no musíš vnímať aj okolie.

Škorpión

Častokrát sa stane, že ty sama sa nevieš vysporiadať so svojimi citmi. Občas ľudí zaskočíš a raníš ich, ak si ich bezdôvodne odstrániš zo života.

Strelec

Si veľmi vášnivé znamenie, no pri citoch si dávaj pozor. Ľudia od teba odídu preto, pretože majú niekedy pocit, že ich svojou láskou udusíš.

Kozorožec

Držíš sa zeme a máš svoje city pod kontrolou, no u druhých nie sú. Nie je deň, kedy by si nezranila ostatných. Si príliš sebecká a tak sa nedívaš na to, čo by chceli druhí ľudia, len na to, čo by si chcela ty.

Vodnár

Druhých raníš tým, že ich budeš mať len na vyplnenie voľného času. Väčšinou si sebestačná, no keď sa nudíš, rada striedaš priateľov na svoje aktivity – len vtedy, keď sa ti to hodí.

Ryby

Raníš city druhých tým, že sa budeš správať chladno. Nie sú na to zvyknutí, preto ich to vždy zabolí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.