Po minulom úspechu s článkom o najlepších slovenských kolibách, kde si môžeš vychutnať tie pravé bryndzové halušky, ti dnes predstavíme tie najchutnejšie burgre. Hamburgery sa v posledných rokoch stali veľmi obľúbenými a pomaly vytláčajú z rebríčka obľúbenosti aj pizzu či cestoviny.

Ak si aj ty podľahla tomuto jedlu, určite dobre vieš, že na Slovensku nájdeš množstvo skvelých reštaurácií, fast foodov či burgrární, kde sa dostaneš do gastronomického neba. Vybrali sme pre teba predovšetkým tie, ktoré sme aj samy ochutnali, no s niektorými tipmi nám pomohli aj naši známi. Veď predsa najlepšia recenzia je odporúčanie od niekoho, komu nesmierne chutilo.

Čo je pre teba pri burgroch najdôležitejšie? Celkový vzhľad, chuť mäsa, obsluha či prostredie, v ktorom sa nachádzaš? Najlepšie na týchto našich odporúčaniach je, že v nich nájdeš mix všetkého. Nielen že ťa ohromí úžasná chuť, ale svoj hamburger si dáš v peknom podniku a navyše s profesionálnou obsluhou. Burger vyzerá dokonalo, takže keď si ho odfotíš a pridáš na Instagram, všetci ho budú chcieť vyskúšať tiež.

Navštívila si už všetky tieto podniky? Ak áno, kde ti chutil burger najviac? Prípadne poznáš iné miesto, ktoré sme do nášho rebríčka nezahrnuli?

Roxor (Bratislava)

Mäso od Romana (Bratislava)

Quinsboro (Bratislava)

Bearded Brothers (Nitra, Piešťany)

Remy´s Bistro & Pub (Trenčín)

Route 66 (Liptovský Mikuláš)

Mgr. Burger (Prešov)

Coolňa Bistro & Street Food (Senica)

View this post on Instagram

Ahoj kamaráti 🙌 Utorkové infošky z Coolne sú tu: 👉 Špeciál pre tento týždeň je COOLŇA BURGER s dvojitou dávkou vyzretého hovädzieho od @maso_klouda, 4 plátkami cheddaru a pečenej slaniny a slaninovou mayo v našej maslovej brioške 🥓🍔 👉 KRONUT týždňa je plnený jahodovým džemom a posypaný škoricovým cukrom 🍓🍩 👉 Vegetarián týždňa je VEGGIE s grilovaným Hermelínom, kari a BBQ omáčkou 🧀🍔 Okrem toho naše klasiky Bacon Jam🍔, Coolňa Dog🌭 a Belgické hranolky s našimi omajdami 🍟. Máme i niečo na Tvoju grilovačku: 👉 Špekáčky s vyzretým hovädzím 👉 Klobásky s cheddarom a údenými jalapeños 👉Poctivé hovädzie párky 👉 Maslové briošky na burgre. Na zapitie Coolňa Cola, Coolinarium by @hellstork, @stramakpivo aremeselné limošky od @mana_roots. Vidíme sa Stredu/Štvrtok 17-20 Piatok/Sobota 17-21 ✌️

A post shared by Coolňa Bistro & Street Food (@coolnagram) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.