Mario Cimarro a jeho snúbenica Broňa

Mario Cimarro sa spolu so snúbenicou a dcérkou nachádzajú momentálne na Slovensku. V stories na Instagrame sa Broňa podelila s krásnou správou. Dnešný deň si budú pamätať už navždy.

Mario Cimarro a jeho snúbenica Bronislava Gregušová majú dnes výnimočný deň.

Mario Cimarro sa zaľúbil do krásnej Slovenky

Meno Mario Cimarro netreba asi nijako extra predstavovať, možne je ti však bližší ako Juan z telenovely Skrytá Vášeň. 

Určite vieš, že srdce kubánskeho herca si získala krásna Slovenka Bronislava Gregušová, momentálne spolu vychovávajú aj dcérku. Celá rodinka sa v týchto dňoch nachádza na Slovensku, Mario tu totižto súťaži v tanečnej šou Let’s Dance. Nedávno sme ťa informovali aj o tom, že známy herec má v šou vraj hviezdne požiadavky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

„To sa ani nedá zhodnotiť, čím je iný. Je iný asi tým, akým je. Takže ku žiadnej postave ho neviem prirovnať. Ani by som ho nechcela prirovnávať, pretože som sa zaľúbila do neho a nie do charakteru – postavy,“ vyjadrila sa Slovenka počas filmového kola.

Broňa sa potešila a priznala krásnu správu!

Broňa sa netají ani tým, že už čoskoro sa stane manželkou krásneho herca. Svadba by sa mala konať v Benátkach.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus)

Bronislava Gregušová dnes na Instagrame priznala, že dnešný deň je pre túto dvojicu viac ako výnimočný. V stories zdieľala fotku, ktorou oznámila radostnú správu. Fotka sa ti zobrazí na jej profile TU.

Dnešný deň, teda 25. marec je dňom, kedy dvojica tvorí pár presne 4 roky, 4 mesiace a 4 dni. A to je teda viac ako nádherné číslo, tento výnimočný deň si budú určite pamätať už navždy.

Dvojici k tomuto krásnemu číslu samozrejme gratulujeme!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News