Mariah Carey s Arianou Grande? Dokonca aj s Jennifer Hudson? Fanúšikovia doslova šalejú!

Nie každá speváčka má tú česť spievať na jednom pódiu s takou legendou, ako je Mariah Carey. Ale čo ak sa stretnú tri legendy na jednom pódiu? Zatiaľ nie je nič potvrdené, no špekulácie prebiehajú v plnom prúde!

Spoločnosť Apple oznámila koncom augusta, že sa bude konať exkluzívna udalosť s názvom Mariah Carey’s Magical Christmas Special, so svetoznámou umelkyňou Mariah Carey, ktorá bude tento rok vo vianočnom období prvýkrát vystupovať na Apple TV plus. Táto špeciálna udalosť bude kombinovať hudbu, tanec a animáciu poháňanú dojemnými príbehmi, ktoré majú priniesť medzi ľudi tú správnu vianočnú atmosféru.

Mariah zdieľala na svojom instagrame pred pár dňami fotografiu, na ktorej sú tri režisérske stoličky, ktoré majú iniciály, ktoré sedia presne na speváčku Arianu Grande a Jennifer Hudson. Fanúšikov a sledovateľov to vedie teda k domnienke, že na vianočnej špeciálnej udalosti by sa mohli podieľať spolu s Mariou aj tieto dve spevácke hviezdy.

View this post on Instagram

🎄

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Ako popis k fotke pridala len emotikon vianočného stromčeka. Komentáre sa len tak hrnuli: „Môj bože, ak to bude Ariana, Mariah a Jennifer, budem plakať!“ komentovali šokovaní fanúšikovia. Oficiálny profil MTV taktiež zareagoval: „PINCH ME“.

Oficiálne potvrdené zatiaľ nič nie je. Mariah nepotvrdila špekulácie, no zatiaľ ani nič nevyvrátila. Ale je jasné, že fanúšikovia sa nevedia dočkať! Kto je podľa teba mysterióznymi hosťami na tejto vianočnej udalosti spolu s Mariou Carey?

ZOPÁR REAKCIÍ OD FANÚŠIKOV MARIE NA TWITTRI

Zdroje: apple.com, harpersbazaar.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.