Známeho herca Joeho Manganiella môžeme poznať z filmu Magic Mike. Po jeho vypracovanej postave a úžasných pohyboch mohla túžiť nejedna žena. Nuž, je šťastne ženatý už takmer päť rokov s tiež známou herečkou Sofiou Vergara. Joe tvrdí, že intuícia ho nesklamala a rozhodol sa správne. Viac o ich manželstve povedal v rozhovore pre portál People.

„Obaja sme ten typ ľudí, ktorí sú schopní uprednostniť niekoho pred sebou. Bol som schopný uprednostniť jej túžby pred mojimi, nech by už boli akékoľvek a ona bola ochotná spraviť to isté. Akonáhle to získate, nenecháte to odísť,“ povedal Joe.

Pre herca je vo vzťahu rovnako dôležitá dôvera. Našťastie rýchlo zistil, že Sofia je spoľahlivá osoba a funguje to, samozrejme, aj opačne. Joe portálu People potvrdil, že sobáš s touto príťažlivou dámou bolo správnym rozhodnutím.

Známa manželská dvojica spolu musela tráviť aj dlhú karanténu a hoci sú zobratí už takmer päť rokov, stále sa spoznávajú. Tentokrát si otestovali vlastný vkus v seriáloch a filmoch. Sofia nevidela a nepoznala niekoľko obľúbených Joeho trhákov. No ako ochotná a milujúca manželka si s ním všetko pozrela. Na prekvapenie ju to veľmi ohúrilo. Dvaja zaľúbenci môžu byť právoplatne šťastní, pretože namiesto toho, aby v karanténe zo seba chytili „ponorkové“ stavy, sa ešte viac zblížili.

Bola by si aj ty ochotná spraviť toto pre svojho drahého, či on pre teba? Vo vzťahoch stále objavujeme nové veci. Daj im šancu.

Zdroj: People

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.