instagram/majkspirit

Pred 2 rokmi bola u nás neznámou. Dnes je Mária Dušička vzorom mnohých žien a jej tvár zdobí titulky magazínov. Krásna modelka a manželka Majka Spirita je pastvou pre oči muža aj ženy.

Úspešný slovenský raper prvý rok randenia úspešne tajil tvár a identitu svojej vyvolenej. Po tom, čo sa z nej stala jeho snúbenica, už zaľúbenci nič neskrývali. Mária začala na svojom Instagrame rapídne zbierať followerov, ktorí ju chceli bližšie spoznať a niet divu, pozornosť si rozhodne zaslúži.

Mária, pôvodom z Ukrajiny, pôsobila ako modelka v Dubaji niekoľko rokov. Kvôli láske a práci sa presťahovala na Slovensko, kde priviedla na svet aj ich spoločnú dcérku, Ariu.

Mária je nie len pôvabná a inteligentná žena, ale jej cit pre módu je inšpiráciou pre viaceré z nás. Elegancia, vkus a zmysel pre detail jej nechýba. Bola to práve ona, ktorá nadizajnovala nový dom, kde rodinka momentálne žije.

Čerstvé mamičky môžu mať pri pohľade na ňu čo závidieť. I keď rodila iba pred pol rokom, pýšiť sa môže dokonalou postavou. Pozri, ako jej to pristane.

Aktuálne zdobí titulnú fotografiu časopisu Eva, pre ktorý poskytla rozhovor.

Mária s rodinou na titulke časopisu Grande, kde prvýkrát ukázali tvár dcérky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News