Naše ruky o nás dokážu často prezradiť viac, ako by sme si mysleli. Denne reprezentujú každú jednu z nás a aj to je jeden z dôvodov, prečo by si si na ich starostlivosti mala dať správne záležať. Ich dôležitou súčasťou sú nechty, ktoré by mali byť taktiež vhodne upravené. 

Nie je tajomstvom, že popri ich starostlivosti premýšľaš čoraz viac nad tým, akú manikúru zvoliť na bežný deň, aby tvoje nechty vyzerali čo najprirodzenejšie a zároveň krásne. Tiež by sa mali hodiť j tvojim pracovným outfitom, aby si si ich nemusela lakovať niekoľkokrát do týždňa, čo im prirodzene škodí. Inšpiruj sa nasledujúcimi tipmi a svoju manikúru tak využiješ bez akejkoľvek zmeny minimálne počas celého pracovného týždňa.

Nadčasová klasika

V prípade, že máš v obľube jednoduchosť, určite stav na odtiene bielej alebo svetlej ružovej farby. Nič nepokazíš ani francúzskou manikúrou, ktorá nádherne vynikne na tvojich rukách za každých okolností. Celkovo klasická manikúra sa hodí k akémukoľvek outfitu. 

Zvodná červená

V minulosti boli červené nechty istým spôsobom tabu. Čoraz viac sa však práve táto farba dostávala práve u žien do väčšej pozornosti. Dnes si ju môže dopriať každá. Ak si na pochybách, či sa práve červená hodí na bežný deň, nemaj obavu a smelo si ich dopraj aj v jej odtieňoch. 

Nesmrteľná čierna

Podobne je to aj u tejto farby. Čierna je dnes „in“ vo všetkých outfitových kombináciách a rovnako to platí aj pre nechty. Nevieš si ju predstaviť? Skús sa inšpirovať našimi tipmi a uvidíš, že jej neodoláš. Môžeš si ju dopriať aj v tomto prípade v rôznych lesklých alebo matných tónoch , dopĺňať inou farbou alebo flitrami či ozdôbkami.

Zelená

Zelená farba dostáva čoraz viac prednosť pred inými farbami a netýka sa to len módnych kúskov. Na tvojich nechtoch dokáže vyniknúť priam božsky. Navyše sa hodí ako k elegantnému, tak i ku klasickému či športovému outfitu. Ak si túto farbu ešte nikdy neskúsila, teraz prišiel ten čas. 

Modrá

Vieš, ako sa vraví. Modrá je dobrá a niečo na tom pravdy bude. Aj túto farbu možno čoraz viac vidieť na ženách v podobe jej rôznych odtieňov. Ak sa naň cítiš, určite si ju dopraj či v svetlej baby blue alebo tmavej farbe. Tvoje ruky sa tak stanú jednoznačne neprehliadnuteľnými.

Tipy, ako si pripravíš perfektnú manikúru doma, nájdeš aj v týchto videách:

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.