Jedna z tých, ktorá na prvý pohľad vytŕča z davu. Má štýl a vkus. Priťahuje zvedavé pohľady, pre iných je inšpiráciou. Miluje módu, ide si najnovšie trendy a v neposlednom rade obľubuje kúsky, v ktorých jednoducho žiari. Trochu nákupná maniačka a stajlistka v jednom.

Pritom extrovert a živel, ktorý sa nebojí ukázať sa – na fotke či videu. Na veci má vlastný názor a ten nemá problém zdeliť. S americkým úsmevom, príjemná a prirodzená.

michalpetrik photography

Rada by sa v niečom našla a robila veľké veci, a to s veľkou láskou. Vždy chcela byť súčasťou módy a udávať trendy. Byť novou Carrie Bradshaw…

Našla si sa v úvodných slovách?

Pretože, naša obľúbená značka SHOOZERS práve teraz niekoho takého usilovne hľadá, a to s ponukou na “DREAM JOB”, ktorá sa jednoducho neodmieta. 

Staň sa fashion vloggerkou, presnejšie, staň sa tvárou SHOOZERS youtube kanálu. Buď ešte viac v obraze, a hlavne, buď pre nás na obraze! Staň sa súčasťou módneho sveta, stretávaj známe tváre a buď aj ty našou inšpiráciou a módnou múzou.

V prvom rade si pozri videopozvánku SHOOZERS s krásnou Sašou Orviskou!

Znie to skvele, však?

Jediné, čo od teba potrebujeme, je natočiť krátke 30 s video, prísť do hotelu Sheraton a presvedčiť porotu osobne, že práve TY si tá jediná správna voľba, to pravé orechové na post novej youtuberky.

Bližšie informácie nájdeš TU.

Tešíme sa na každé jedno video a na každú jednu tvár. Tak sa neboj ukázať sa, získaj možnosť a prácu, ktorá sa jednoducho neodmieta.

Článok vznikol v spolupráci so Shoozers

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.