Mamba Dasha

Speváčka Mamba Dasha je sklamaná zo svojej najnovšej zmeny imidžu, s ktorou sa pochválila na Instagrame. No nevyšlo to podľa jej predstáv. 

33-ročná Dáša Šarközyová, umeleckým menom Mamba Dasha, sa okrem spevu a divadla venuje aj podnikaniu. Má svoju vlastnú značku kozmetiky, s ktorou mala nedávno isté problémy. Písali sme o tom TU.

Pár tvorí so známym tanečníkom a hercom Tonym Poruchom, s ktorým má aj krásneho synčeka Manola. Ako dvojica to vedia na internete poriadne roztočiť. Fanúšikovia milujú ich humor a otvorenosť, nemajú problém hovoriť ani o intímnostiach v posteli.

Mamba Dasha s partnerom
zdroj: Instagram/mambadasha

Mamba Dasha zmenila imidž

Iba pred niekoľkými hodinami do stories na svojom Instagrame pridala fotku od kaderníka. Napäto sme teda čakali, čo z toho vzíde, keďže sa zdalo, že bude mať melír. A veru, že má, no so svojím novým lookom nie je spokojná a hneď sa radšej objednala na ďalší termín.

„Toto úplne nebolo v pláne,“ pridala fotku svojich vlasov do stories. „Ale je pravda, že na každom svetle to vyzerá trochu inak,“ priznala. „Už aj tak mám nový termín a ideme to ťahať do tmavšia,“ pokračovala sklamaná speváčka.

Už mi bolo aj do plaču zo sklamania, potom sa mi to na chvíľku páčilo a teraz už ani neviem, či sa mi to páči, alebo nie. Každopádne, na tú tmavšiu v sobotu sa teším. Dovtedy to nejak vydržím a hlavne ešte uvidíme, ako sa to bude chovať. Keď to umyjem a zostanú moje prirodzené kučery, takže tomu dajme čas a zistíme,“ doplnila Mamba.

Mamba Dasha zmena imidžu
zdroj: Instagram/mambadasha

Čo hovoríš na Mambin nový účes ty? Páči sa ti alebo by si reagovala rovnako ako ona?

Zdroj: Instagram/mambadasha

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News