Mamba Dasha Šarközyová a Tony Porucha patria k najkrajším a najveselším párom slovenského šoubiznisu. Vždy sú veľmi dobre naladení, veľa sa smejú, život berú s humorom, no vidieť medzi nimi aj obrovskú lásku. Nedávno dokonca prezradili aj svoj recept na svoj dokonalý vzťah

Spoločne vychovávajú synčeka Manola, ktorý im robí tiež veľkú radosť. V piatok oslavoval Tony narodeniny, a tak mu Dáška na svojom Instagrame venovala nádherný odkaz plný láskavých slov.

„12.11. – deň, za ktorý budem tvojej mame navždy vďačná 🙏.. Ty sa ho síce väčšinou snažíš ignorovať, ale pre mňa je to jeden z najdôležitejších dni, lebo sa narodilo moje životné šťastie 😍.. Môj milovaný muž, môj kamarát, môj parťák, môj firemný spoločník😂.. si moje všetko – doslova!..

Želám si/Ti, aby si mal ten najkrajší život, ako je len možné.. Chcem aby si bol zdravý, šťastný, milovaný a chcem, aby si navždy mal na tvári ten tvoj prenádherný úsmev, ktorý tak milujem.. Si to najlepšie, čo sa mi kedy stalo.. MITA,“ venovala Tonymu nádherné narodeninové prianie.

Už z týchto slov je na prvý pohľad jasné, že sa Tony s Dášou doslova našli a môžu sa pochváliť dokonalým vzťahom, po akom túži nejeden pár. K blahoželaniu sa pripájame aj my a všetkým ostatným prajeme, aby vo svojom živote našli polovičku, s ktorou budú takí šťastní ako sú oni dvaja. 🙂

Na Instagrame Mamby nájdeš množstvo vtipných príspevkov s Tonym

Zdroj: Instagram/mambadasha

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.