Mamba Dasha

Speváčka a herečka Mamba Dasha je ako chameleón. V stories na svojom Instagrame prekvapila ďalšou zmenou imidžu a je z nej iná žena. Vlasy si nechala stmaviť a stala sa z nej krátkovláska. No musíš uznať, že aj tento účes jej neuveriteľne pristane.

Z prvej zmeny nebola nadšená

Už na začiatku februára 33-ročná kráska prekvapila zmenou účesu, z ktorej sa však netešila. V prominentnom kaderníctve jej zničili vlasy a ona neskrývala sklamanie.

„Už mi bolo aj do plaču zo sklamania, potom sa mi to na chvíľku páčilo a teraz už ani neviem, či sa mi to páči, alebo nie,“ napísala vtedy do stories na svojom Instagrame, kde výsledok aj ukázala. Mamba nebola spokojná so svetlým melírom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mamba Dasha 💋 (@mambadasha)

Napokon sa speváčka s majiteľom salónu pohádala a zrušila ďalší termín. Vlasy si nechala upraviť v ďalšom kaderníctve, kde jej ich zachránili.

„Neznášam konflikty, takže by som najradšej na to celé zabudla. Ale je pravda, že to, čo mi napáchali na hlave, budem musieť dávať dokopy celé mesiace, možno roky… Ale bolo šťastie, že som našla kaderníctvo, v ktorom mi naozaj doslovne zachránili vlasy. Opravili mi farbu a začali sme intenzívne pracovať na výžive,“ napísala na Instagram pár dní potom.

Celý tento príbeh so šťastným koncom nájdeš na jej profile v uložených stories s názvom „Vlasy“.

Mamba Dasha opäť zmenila účes

Teraz Mamba Dasha opäť navštívila kadernícky salón. Z výsledku je ale nadšená a aj ty musíš uznať, že jej to s novými vlasmi veľmi pristane.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mamba Dasha 💋 (@mambadasha)

„A tak som dnes skončila ako krátkovláska. Trošku som šokovaná, ale zároveň sa mi to dosť páči. Asi som už zúfalo potrebovala zmenu a pocit zdravých vlasov. Strihli sme a zafarbili sme na tmavšie. Cítim sa fresh,“ napísala pod fotku v stories, kde ukázala jej nové vlasy. Uvidíš ich po kliknutí SEM.

Zdroj: Instagram/mambadasha

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News