Poznala som ju. Každý chcel byť ako ona. Bola úžasná. Nech vošla do akejkoľvek miestnosti, všade po jej príchode nasledoval smiech a radosť. Ľudia ju milovali. Smiala sa úprimne a od nikoho nič neočakávala. Vážila si každú sekundu s priateľmi a rodinu zahŕňala svojou láskou.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

pexels.com

Bola veľmi vzácna. Vydržala záplavu hnevu, príval emócií, ba dokonca aj fyzické násilie páchané na jej osobe. Vydržala byť ticho, aj keď na jej mieste by mnoho ľudí kričalo. Obdivovala som ju. Túžila by som byť tak krásna a zároveň tak milá. Ale ona nikdy nemala nos hore. Chalani sa za ňou otáčali a mnohé dievčatá jej závideli. Mala aj mnoho talentov. Jej nádherný hlas a spev sa nedá ničomu prirovnať. A jej dlhé štíhle nohy a telo, ktoré spolupracovali perfektne. Možno aj preto bola úžasnou tanečnicou.

No, kto by nechcel byť ako ona? Krásna, múdra, veselá, úprimná s mnohými priateľmi. Chcela som mať jej život. Bola priam dokonalá. Vždy sa usmievala!

…no raz som ju videla plakať. Vlastne nie, to nebol plač, to bolo volanie o pomoc. Strach. Zúfalstvo. Nechápala som. Prečo by mohla plakať? Veď má úžasnú rodinu. Čo ju môže tak trápiť?

pexels.com

Zverila sa mi. Nedokážem opísať, akú silu to žieňa malo. Zneužitá, týraná a okradnutá. Tá úžasná žena, o ktorej si všetci mysleli, že má dokonalý život bola zranená dievčina, ktorá sa snažila iným ukázať, že má zmysel žiť. Áno, plakala veľa. Ale, ak je na svete človek, ktorý má dôvod plakať, tak je to ona.

Mnoho z nás sa sťažuje že nemá skvelú postavu alebo že nemá žiadne talenty. Mnohé z nás plačeme, že nemáme pravých priateľov.. Mnohé z nás ZÁVIDÍME! Ale prečo?

pexels.com

Možno poznáš ženu, ktorá bola zneužitá. Možno si tou zneužitou TY! No pamätaj si to, že jediná chyba, ktorú mala táto žena je to, že nepoznala svoju hodnotu. Lebo akonáhle bola zlomená a zranená, stratila seba. Preto ťa milá moja priateľka prosím NESTRAŤ SA! NESTRAŤ SAMÚ SEBA! Ak sa ťa niečo raní, BOJUJ!

Nemaj chyby! Maj hodnotu!