Bola mladá samostatná žena, ktorá o sebe stále pochybovala. V živote jej nevychádzalo všetko tak ako chcela, ale naučila sa byť odkázaná sama na seba a vyhovovalo jej to. Mala rodinu, priateľov ale nedávali jej to čo by potrebovala a preto čas trávila najradšej sama. To bol jej svet a bola tak spokojná.

On bol krásny, sebavedomý tak trochu namyslený chalan. Mal kopec kamarátov, s ktorými trávil všetok svoj voľný čas, to bol zase jeho svet. Jej úplný opak.

Neznášala ho pretože mal všetko čo ona nemala, no napriek tomu sa začali rozprávať. Z nevinných pokecov sa stávali čoraz dôvernejšie rozhovory, ktoré trvali dlhé hodiny.

zdroj: unsplash.com

Nevedia ako sa to stalo, ale dostal sa je pod kožu a ona jemu. Nech s tým bojovali akokoľvek, museli si priznať, že sa zaľúbili. Vedeli, že to nie je možné, ale aj napriek tomu sa prestali brániť. Od tej chvíle boli ako jedno telo a jedna duša. Boli tu jeden pre druhého, všetko robili spolu.

Život sa jej zmenil. Už to nebolo utiahnuté, smutné dievča, ale mladá sebavedomá žena, ktorá dosiahla všetko čo chcela. Vždy ju podporoval a úprimne sa tešil z každého jej úspechu a ona mu za to dala svoje srdce.
Vedeli, že to bude ťažké, ale ťažšie bolo, keď sa tomu bránili. To, že sa stretli nie je náhoda, patrili k sebe.

Ona mala svoj svet, on mal svoj.
Teraz je on jej svet a ona zase ten jeho.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.