Photo by Mihai Stefan Photography from Pexels

Teraz stojíš pred ťažkým rozhodnutím. Aj keď sa hovorí, že dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš, ty nad tým stále uvažuješ. Mala by si mu dať znovu šancu?

Pred tým, než sa rozhodneš, by si si to mala riadne premyslieť a mala by si zvážiť všetky plusy a mínusy svojho rozhodnutia. V prvom rade by si si mala uvedomiť, či ho ešte stále miluješ, pretože ak tam už nie sú city, tie len tak samy od seba neprídu.

Aby sme ti rozhodovanie uľahčili, pripravili sme pre teba zopár otázok, ktoré by si si mala položiť. Už pri ich zodpovedaní budeš určite vedieť (a hlavne cítiť), čo je správne. Takže buď k sebe plne úprimná a neodpovedaj tak, ako si myslíš, že by bolo správne, ale tak, ako je to naozaj.

Máš sa vrátiť k svojmu ex? Zodpovedaj si tieto otázky

1. Prečo ste sa rozišli?

2. Cítiš k nemu ešte niečo?

3. Rozišli ste sa v dobrom alebo v zlom?

4. Vrátenie sa k sebe navrhol on alebo ty?

5. Čo si o tom myslia tvoje kamošky/sestra?

6. Aký názor mali na váš vzťah vaši rodičia/kamaráti/okolie?

7. Čo sa ti na vzťahu nepáčilo?

8. Dokážete robiť obaja kompromisy?

9. Myslíš si, že je to ten pravý, s ktorým by si chcela stráviť zvyšok svojho života?

10. Dôveruješ mu a môžeš sa na neho spoľahnúť?

Určite chápeš, kam sme týmto smerovali. Ak bola väčšina tvojich odpovedí kladná (hlavne čísla 2, 9 a 10), možno tam niečo ešte drieme a nejaká nádej na záchranu tam je. Musíte však chcieť obaja. Nestačí, keď sa vo vzťahu snaží len jeden, musíte sa navzájom podporovať.

Ak ťa však aj tvoje okolie od druhej šance odhovára, pretože vedia, ako si sa vo vzťahu trápila, radšej s tým skoncuj. Prvé týždne by možno boli idylické a také, ako na začiatku vzťahu, no ak tam škrípalo niečo už predtým, veľmi rýchlo by ste k tomu mohli skĺznuť znovu. Takže riaď sa svojím srdcom, no zároveň trochu počúvaj aj to, čo ti hovorí tvoj rozum.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating