Zoznámili sme sa, zaľúbili, trávili sme spolu všetok náš voľný čas, venovali si všetku lásku, boli sme si oporou a potom sa to pokazilo. Hádky, sem tam nejaká nadávka a napokon rozchod. Veľmi dlho som sa z toho spamätávala, no podarilo sa a ja konečne viem, že veci sú vždy tak, ako byť majú.

Zlomil si mi srdce. Dlhú dobu som sa nevedela zbaviť pocitu, že to celé medzi nami som pokašľala ja a aj keď to tak nebolo, ty si ma nechal žiť v tomto omyle. Nikdy si nebol, nie si a ani nebudeš ten, čo by si priznal chybu a dovalil by sa s ospravedlnením. Nikdy si neuznal, že sa mýliš, aj keď si sa mýlil, no raz si mal pravdu. Úplnú pravdu. Nájdem si niekoho lepšieho. 

Stocksy_txpe175e482NJo000_Small_376478

stocksy.com

Možno trochu klišé, ale obrovský kus pravdy sa skrýva v tejto jednej vete. Predtým som si to vôbec neuvedomovala a musela som prejsť kus cesty, aby som sa posunula ďalej, ale dnes už viem, že ma čaká niekto, kto mi nebude klamať s kým trávi čas, keď s ním nie som. Nájdem niekoho, kto za mnou príde lebo ma chce vidieť a chce byť so mnou nie len zo zvyku. Chcem niekoho, kto so mnou nebude z ľútosti a ani preto, že nechce byť sám. Nájdem niekoho, kto so mnou bude, lebo bezo mňa byť nevie. Takisto ako aj ja bez neho. Všetci si nájdeme niekoho takého s kým bude náš život mať úplne iný zmysel. 

A možno si nakoniec on nájde práve nás.

Prijímajme lásku, ktorú si zaslúžime. Nepodceňujme sa.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.