Zoznámili sme sa, zaľúbili, trávili sme spolu všetok náš voľný čas, venovali si všetku lásku, boli sme si oporou a potom sa to pokazilo. Hádky, sem tam nejaká nadávka a napokon rozchod. Veľmi dlho som sa z toho spamätávala, no podarilo sa a ja konečne viem, že veci sú vždy tak, ako byť majú.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Zlomil si mi srdce. Dlhú dobu som sa nevedela zbaviť pocitu, že to celé medzi nami som pokašľala ja a aj keď to tak nebolo, ty si ma nechal žiť v tomto omyle. Nikdy si nebol, nie si a ani nebudeš ten, čo by si priznal chybu a dovalil by sa s ospravedlnením. Nikdy si neuznal, že sa mýliš, aj keď si sa mýlil, no raz si mal pravdu. Úplnú pravdu. Nájdem si niekoho lepšieho. 

Stocksy_txpe175e482NJo000_Small_376478

stocksy.com

Možno trochu klišé, ale obrovský kus pravdy sa skrýva v tejto jednej vete. Predtým som si to vôbec neuvedomovala a musela som prejsť kus cesty, aby som sa posunula ďalej, ale dnes už viem, že ma čaká niekto, kto mi nebude klamať s kým trávi čas, keď s ním nie som. Nájdem niekoho, kto za mnou príde lebo ma chce vidieť a chce byť so mnou nie len zo zvyku. Chcem niekoho, kto so mnou nebude z ľútosti a ani preto, že nechce byť sám. Nájdem niekoho, kto so mnou bude, lebo bezo mňa byť nevie. Takisto ako aj ja bez neho. Všetci si nájdeme niekoho takého s kým bude náš život mať úplne iný zmysel. 

A možno si nakoniec on nájde práve nás.

Prijímajme lásku, ktorú si zaslúžime. Nepodceňujme sa.