unsplash.com

Spoznali sme sa v lete. Nočné svetlá, hudba všade navôkol, ľudia, ktorí boli tak obyčajní. No potom si prišiel ty, chlapec, ktorý miloval moju obľúbenú skupinu, ktorý prišiel ako hurikán a zobral so sebou celý ten obranný múr, ktorý som si okolo seba postavila. City, ktoré som zamkla a kľúč hodila priamo tebe pod nohy.  Prežili sme spolu noc, na ktorú len tak ľahko nezabudnem. Bola to divoká noc, plná adrenalínu, pretože to je to bez čoho my dvaja nemôžeme žiť. A zistili sme to presne v tú jednu noc.

Tag your love. 😘 Snapshots: cuddleuptome ❤

A post shared by Relationship Goals (@relationship.aims) on

Naše ruky k sebe nenašli miesto, zo začiatku. No naše duše sa pomaly prepletali všetkým tým zakázaným čo sme v tú noc stihli urobiť. Nie som typ na romantické veci, ty taktiež nie. No my sme to pojali so svojej stránky a bolo to to najkrajšie, čo som za leto mohla zažiť. Ruky, ktoré sme si prepletali, telá, bozky, ktoré sme si vymieňali. Bol si láskou môjho leta, niekto do koho som sa na chvíľu mohla zaľúbiť. Mohla som sa  zaľúbiť do chlapca s čiernymi očami…Aj do toho, ktorý ich mal ako oriešky. Mohli to byť modré oči krásavca, ktorého som stretla len tak náhodou na ulici..

Tag bae. 😍 Snapchat: cuddleuptome ❤

A post shared by Relationship Goals (@relationship.aims) on

No smaragdové, tie oči plné niečoho, čo mi dodávalo silu, tie som si vybrala. Plné niečoho, na čo sa len tak ľahko zabudnúť nedá. Objímanie stromov v podnapitom stave, dotyky pier, prvé zakázané ovocie, pohľady plné slov, no nikdy nevyslovené. Láska môjho leta, malo to tak aj ostať. Mal si ostať tam, kde sme sa hojdali ako malé deti, kde sme spolu trhali kukuricu, kde sme chodili na súkromné pozemky, kde sme sedeli v opustenej budove a pozorovali hviezdy.

Tam, kde padali a jediné čo som si priala, aby táto chvíľa trvala naveky. Aby si už nikdy neodišiel a ostal tu so mnou navždy. Aby som sa nezobudila opäť v mojej posteli s pocitom, že to bol len sen, krásny, no neskutočný tak ako tvoje city ku mne. Rátala som tie hviezdy a prikazovala som ti, aby si si niečo prial. Niečo nádherné. Moc by som chcela vedieť, čo to bolo, no to by už stratilo svoje čaro, nemyslíš?

Double tap if you're missing someone right now. 😞 Tag to let them know. ❤️

A post shared by Relationship Goals (@relationship.aims) on

Leto plné dotykov, plné dažďa v ktorom sme sa zvykli polonahí bozkávať, kde sme tancovali, spievali a užívali si dni, ktoré skončia. Priala som si, aby skončili. Aby netrvali dlho. Láska môjho leta. Priala som si to preto, lebo som vedela, že ak ostaneš dlhšie, moje srdce by nebolo schopné zniesť to, keď odídeš.  Zniesť ten pocit, že si preč. Ďaleko a predsa tak blízko.

Ale ty si ostal.

Neodišiel si.

Láska môjho leta. No zároveň aj môjho života. Leto, ktoré trvá strašne dlho. Leto, ktoré je nekonečné. Tak, ako moja  láska k tebe.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating