rúž na perách

Vedieť sa správne líčiť je hotové umenie. Nie všetky ženy sa dokážu namaľovať a nanášať rúž tak, aby im make-up a tvár vytvárali jeden celok. Niektoré sú v tejto téme, bohužiaľ, stratené. Ak sa cítiš byť takou aj ty, si tu správne, pretože tvoja nevedomosť nemusí trvať navždy. Pokiaľ si však myslíš, že sa to naučíš len na platených kurzoch, si na omyle. Dá sa to aj doma.

Zameriame sa na pery a ukážeme ti, ako sa môžeš maľovať podľa ich typu. Vďaka tomu sa naučíš, aký rúž používať, ako odviesť pozornosť od zažltnutých zubov a ako môžeš vytvoriť na tvári hotovú mágiu, ktorá bude ucelená a tvoj make-up nebude vyzerať katastrofálne.

Rúž podľa farby pokožky

Ako prvú vec by si si mala pozrieť toto video. V ňom sa dozvieš, aký rúž je pre teba najlepší z hľadiska farby tvojej pleti. Vďaka tomu nebude líčenie pôsobiť rušivo.

Šťavnaté pery na počkanie

Pokiaľ chceš svoje pery zväčšiť a dať im objem, šancu by si mal dať tomuto postupu. V ňom sa naučíš, ako pery kontúrovať tak, aby vyzerali väčšie.

Kontúrovanie od začiatku

Tretie video ťa naučí správne kontúrovať pery, aby si ich mala ucelené a rúž ti na perách vydržal celý deň. Určite tiež nemáš rada situáciu, kedy si nanesieš rúž, ale polovica ti hneď zostane na pohári, keď sa napiješ.

Belšie zuby vďaka rúžu?

Trikrát áno! V tomto videu nájdeš návod na to, ako si vybrať farbu rúžu podľa toho, akej farby sú tvoje zuby. Pokiaľ ich chceš mať belšie na počkanie, mala by si sa hneď pustiť do pozerania.

Ak ťa však téma rúžov nezaujíma a myslíš si, že by si potrebovala niečo iné, prečítaj si tento článok. V ňom sa naučíš líčiť podľa typu tváre tak, aby si vyzerala dobre. Nájdeš tam aj tipy na každodenný make-up, ktorý ti uľahčí život, hlavne ráno.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty