Instagram/majkspirit

Na dovolenkujúce celebrity v exotických destináciách sa v posledných týždňoch valí poriadna kritika. Všetko to začalo najmä odchodom Dominiky Cibulkovej na Maldivy aj napriek tomu, že na Slovensku stále pribúdali stovky prípadov denne a množstvo ľudí má finančné problémy.

Kým bežní ľudia sa boja o svoje prežitie a vlastné životy, známe osobnosti si radšej pobalili kufre a odišli do exotiky. Veľa fanúšikov to považuje za nevhodné a kritizujú hviezdy za to, že by mali ísť všetkým príkladom a ostať doma. Pred pár dňami odletel na Zanzibar aj Majk Spirit so svojou rodinkou a komentáre neprajníkov na seba nenechali dlho čakať.

To už raperovi nedalo a ku všetkému sa vyjadril vo svojom príspevku. „Viem, že to vysvetľovať nemusím, ale rozhodol som sa napísať k tomu pár slov, lebo toto moralizovanie čo tu čítam v komentoch už týždeň, začína byt normálne že až úchylné.. takže mali sme sem letieť takto pred rokom, v marci 2020, ale na poslednú chvíľu sme to zo solidarity zrušili.. snažili sme sa potom nájsť termín na jeseň, ale prišla druhá vlna tak sme to zase posunuli.. teraz do tretice sme si povedali že to už nezrušíme..

Viem že tým riskujeme hejt na sociálnych sieťach a v médiách, ale naše šťastie a pekné rodinne zážitky sú pre mňa viac ako verejná mienka.. sorry nesorry.. 10 rokov som poctivo pracoval a často si odopieral dovolenky a sociálny život, lebo som vedel že si to všetko vynahradím, keď si založím rodinku a budem mať malé bábo,“ podelil sa Majk Spirit so svojimi fanúšikmi.

„A že prečo to musím postovať a nenechám si to len pre seba? Neprajní ľudia mi tu vypisujú, aké je to úbohé že sa takto chválim dovolenkou, ale fanúšikovia mi píšu nech toho zdieľam ešte viac, že im to zlepšuje dni a prináša trochu pozitivity.. prečo by som mal počúvať hejters a nie fans?? Každý z nás si môže zvoliť sám či si vyberie lásku alebo strach.. ak ma aspoň trochu poznáte, viete veľmi dobre čo som si už dávno vybral ja,“ dodal raper na záver.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News