Okrem hudobnej sféry sa nestratí ani v oblasti podnikania. Úspešný raper Majk Spirit sa na svojom Instagrame pochválil novinkou, s ktorou začal podnikať. Možno ťa prekvapí, aký produkt si vybral.

„Milí Fans, s veľkou radosťou Vám predstavujem môj nový dlho pripravovaný produkt – Spirit Coffee ☕️👌🏽 Mal som už niečo pre každý zo zmyslov – hudbu pre tvoje uši, klipy a knihy pre tvoje oči, merch, ktorého sa môžeš dotknúť, a dokonca aj parfum pre tvoj čuch – teraz by som ti rád ponúkol niečo, čo môžeš ochutnať.. Vybral som si kávu, pretože káva osviežuje a dodáva energiu – presne ako moja hudba.. nech sa páči, ochutnajte Spirit Coffee,“ predstavil Majk svoje najnovšie dielo.

Raper sa rozhodol predávať organickú kávu, ktorej prenechal svoje umelecké meno. Vďaka tomu si ho fanúšikovia ľahko spoja s produktom. Jeho káva sa pestuje v rôznych krajinách, napríklad v Brazílii, Etiópii, Kolumbii alebo v Mexiku. Názov kávy ti vždy prezradí, odkiaľ káva pochádza. Následne sa praží už na Slovensku.

zdroj: Instagram/majkspirit

A ako to už býva zvykom, v komentároch sa vždy nájde niekto, kto známe osobnosti skritizuje. Výnimkou nebola ani nová Spiritova káva. „Prečo proste raper nezostane raperom a nenechá predajcov kávy predávať kávu?“, znel jeden z kritických komentárov.

Majk sa svojho nového biznisu zastal a do „fanúšičky“ sa hneď pustil. „Ja zas nerozumiem, prečo nenecháte ľudí rásť do rozmerov, aké si vyberú.. kto povedal, že raper musí ostať raper? Čo je na tom zlé, keď sa človek realizuje aj v inom smere, pokiaľ stále servíruje kvalitu? Neprenášaj na mňa svoje vlastné limity.. btw, samozrejme, že som sa spojil so skúseným predajcom kávy, ako inak myslíš, že by som dal dokopy toto všetko?“

zdroj: Instagram/majkspirit

Väčšina komentárov však bola pozitívna a ľudia sa spolu so svojím obľúbeným raperom tešia z jeho ďalšieho úspechu. Kúpila by si si Spirit Coffee aj ty?

Zdroj: Instagram/majkspirit

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.