Majk Spirit s rodinou

Slovenský raper Michal Dušička, ktorého možno viac poznáš pod menom Majk Spirit, znovu prekvapil originálnym nápadom. Už 5. mája vydal očakávaný piaty štúdiový album s názvom „PLAYLIST“, no trochu netradične, a to len na streamovacích platformách.

Majk Spirit prekvapil originálnou myšlienkou

Fyzická podoba nového projektu nebude. Myšlienku k tomuto rozhodnutiu vysvetlil sám Majk Spirit na sociálnych sieťach. Cover projektu je vygenerovaný umelou inteligenciou v spolupráci s fotografom Jurajom Roháčom. Nový album Majk počiarkol špeciálnym videoklipom „Stargazing“, kde režisér použil umelú inteligenciu na dotvorenie celkového „star moodu“.

„Môj nový album PLAYLIST je úplne zadarmo! Nebude žiadne CD! Bude iba na digitálnych platformách (a možno neskôr spravíme limitku vinyl pre fajnšmekrov). Ak to chcete podporiť, môžete si kúpiť merch alebo lístok na môj koncert, ale nebudú tentokrát žiadne zbytočné plasty vo forme CD-s,“ vysvetlil raper.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Majk Spirit (@majkspirit)

Spirit o novom albume

Nový album obsahuje skladby, kde sa prelínajú rôzne žánre ovplyvnené afrobeatom, afro trapom, dancehallom, trapom a ďalšími žánrami. „Chcel som urobiť ľahký fresh album, ktorý bude ľudí v letných mesiacoch baviť. Môj nový album je soundtrack pre tvoj voľný čas, ‚PLAYLIST‘ pre tvoje leto 2023,“ vysvetľuje Majk Spirit.

Čo sa týka textov, je z nich cítiť pokoj a rovnováha. „Som ,family man‘, mám dvojročnú dcéru a moje texty to logicky odrážajú. Zároveň som OG rapovej hry už tretiu dekádu. Na albume tak nájdeš hlavne ,good life vibes‘, cool bars, ale určite aj trochu motivácie a tej dobrej inšpirácie,“ opisuje k textom raper.

Čo ešte Majk chystá?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News